Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hátrány, illetve esztétikailag...

Hátrány, illetve esztétikailag sem előnyös, ha egy férfinek (nekem) apró, vékony kézfejei vannak? Valami genetikai betegségtől is kialakulhat eme csökevényesség?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 11. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Feltűnően kicsi? Mutathatsz képet is. Amúgy nyilván normális helyeken nem foglalkoznak az ember külsejével.
2021. ápr. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon kicsi. Főleg, hogy 182-3 cm a testmagasságom, és amúgy kövér vagyok, tehát furcsán néz ki.
2021. ápr. 11. 23:59
 3/6 anonim ***** válasza:
muta:D
2021. ápr. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Majd napközben lefotózom egy mérőszalag mellett.
2021. ápr. 12. 00:10
 5/6 A kérdező kommentje:
Ide, nyilvánosan belinkelem majd.
2021. ápr. 12. 00:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztosan nem előnyös. Írhat bárki bármit, mi emberek úgy működünk, hogy próbáljuk a legjobbat kiválasztani, nagyjából minden téren. Nagy általánosságban. Valószínűleg nem leszel előnyben ezzel a rendellenességgel, ha ez az. De persze mindenkinek vannak hibái, szóval szerintem ez miatt nem érdemes feltétlenül stresszelni. Ha nagyon izgat, hogy mi ez a betegség/fogyatékosság/hiba/rendellenesség, akkor menj el orvoshoz, aki megmondja a tutit.
2021. ápr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!