Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért előnyös egyedül élni?

Miért előnyös egyedül élni?

Figyelt kérdés
Mi az előnye egy kapcsolattal, családdal szemben?
2017. júl. 26. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell alkalmazkodni senkihez. Azt csinálhatsz, amit akarsz (akár egész nap pucéron lehetsz otthon, vagy gépezhetsz, stb). Ismerkedhetsz, (f)elvihetsz lányokat/pasikat lakásodra egy-éjszakás kaland gyanánt, vagy fizethetsz nekik... Szabad vagy.

Egyedül élni nagyszerű, de olykor nagyon magányos is (ekkor jönnek képbe az örömlányok, huh? :D)

2017. júl. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Nézd Nekem van párom és van egy 7 hónapos kislányunk. A lányomat Imádom szeretem Ő a Mindenem. Páromat is szeretem. De már nem érzem magamat Felhőtlenűl Boldognak. Ha nem lenne a kislány Biztos szakítanék mert Úgy érzem be vagyok zárva megvagyok Fojtva.


Szingliként sokkal Boldogabb éd Kiegyensúlyozottabb voltam Életvidám és Energikus.. Nem nem szexeltem jobbra-balra Fűvel-Fával,Sőt nem is volt Szexuális kapcsolatom Csak Éltem az Életem Elvoltam a kis világomban Barátnőimmel , munkatársakkal .

Most meg szerintem Befásultabb vagyok mint egy 19.szd-ban felnőtt Öregasszony és engem ez nagyon zavar. Nem tudom mit Tehetnék. De ha újra csinálhatnám Végetvetettem volna ennek a Kapcsolatnak,mielőtt megfogant volna a Lányunk..

23 N

2017. júl. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Erika.Csavaros válasza:
65%
Azt csinálok amit szeretnék és akarok,nem függök senkitől,nem kell elviselni rigolyákat és egyéb "bogarakat",nem kell alkalmazkodnom számomra semmit nem érő dolgokhoz nem szorulok háttérbe élettelen tárgyakhoz képest.Most így a jó,lehet ez idővel változik mert azért az ember "alapból" társaslény,de a lényeg ÉLEK és úgy ahogy szeretnék.
2017. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Hát 2-es ezt , akkor jól elrontottad, de soha ne hibáztasd a kicsit ezért még véletlen se.


Azért, mert azt csinálok, amit akarok, nem szól senki, azt hozok fel, akit akarok, azt dugok meg akit akarok, ha kell egész estés csajok vannak, ha nincs kedvem, akkor csak vagyok zenélek magamnak a dj pult előtt otthon és senki nem szól. Én nem vagyok kapcsolat függő szóval nekem ezért jó ez és szex meg van bőven, így nem érzem magányosnak magam soha meg ott vannak a haverok az edzőtársak , mindenre van idő, amit akarok és senki nem korlátoz benne! 37F

2017. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4-es: Nagyon királyság, hogy negyven felé ilyen életet tudsz élni! Respect!
2017. júl. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Tömören: mert nincs nő, nincs sírás :)
2017. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
5-ös kösz! Érdekes most nem szólt még le senki érte, mert általában, ha ilyent írok leszavazzák azonnal. De, hát ez van lehet csak ők is szeretnék , ha ennyi idősen még tartanák magukat ilyen szinten és így tudnának élni és ez nem tetszik nekik. Mondjuk fiatalos is vagyok ez is hozzátartozik még.
2017. júl. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

3-as jó hozzáállás :)

Milyen korú vagy?

47f

2017. júl. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szanaszét hagyhatod a cuccaidat a kéróban, senki nem fog szólni, hogy disznóól van.
2017. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kell dugdosni a kaját amit MAGADNAK vettél :D
2017. júl. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!