Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért vannak...

Az emberek miért vannak megáldva a Moderna/Pfizer vakcinákkal? Vakcinasznobizmus?😃

Figyelt kérdés
Az összes vakcinát olyan szakemberek fejlesztették ki, akiknek ez a munkájuk, ehhez értenek, sokkal jobban mint mondjuk, itt a gyakorikérdéseken a laikus ember vagy a pedikűrös. Nem értem miért vannak megbolondulva az emberek, hogy ők már csak és kizárólag a két nyugatival hajlandóak beoltatni magukat, amikor a magyar és külföldi szakemberek is azt mondják, hogy teljesen biztonságos az összes.
2021. ápr. 13. 15:39
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező! A kínait kapta meg.

3/7-es voltam

2021. ápr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
47%

Kijött az orvos és mondta, hogy az oltás miatt, de ezt nem írhatja rá a papírra, mert az lenne az utolsó napja


Még jó, hogy nem kell ilyent írni a halottvizsgálatira.

2021. ápr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Azt elmondta az orvos, hogy ez miért történhetett? Idős volt?
2021. ápr. 13. 16:15
 14/40 anonim ***** válasza:
73%

9-es vagyok: Ismerősömnél ráoltottak a covidra (nem tudták, hogy fertőzött már). Pfizer volt amúgy.

(Kórház, lélegeztetőgép, aztán meghalt, 56 éves volt.)

2021. ápr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem szimplán azért van ez, mert az emberek fejében az él, hogy ami nyugatról jön, az modern és jó, ami pedig keletről, az elavult és rossz. Ezt persze nem csak a vakcinákról hiszik az emberek, hanem úgy alapból mindenről. Ezért sokan félnek keletről jövő vakcinával oltatni magukat, mert úgy gondolják, az vagy nem annyira hatásos vagy akár még káros is lehet.
2021. ápr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
51%
Én egyikkel sem akarom beoltatni magam, na bumm. Ez emberek meg vannak hülyülve, össze vannak zavarodva és ez is volt a cél, ellentétes információk alapján rakják össze a dolgokat, ami nem biztos, hogy kifizetődő is lesz.
2021. ápr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
60%

Utolsóval értek egyet. Arról nem beszélve, hogy ha ezek a vakcinák 6 hónapig érvényesek, és utána újra kell oltatni, akkor lényegében félévente oltatni fogunk?

Én nem szeretnék, akkor pedig minek kezdjem el egyáltalán?

2021. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
70%
A Pfizer egy ismerős név. Őszintén meg sem tudom mondani, hogy a többi vakcina a gyártóról van-e elnevezve, mert a vírus előtt nem hallottam róluk.
2021. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
41%

12-es

Mondhatsz/írhatsz ilyet, de ez akkor is így volt. Fültanúja voltam az egésznek, ráadásul a doki, aki kijött, a család jó barátja. Biztos csak azért mondta, mert ez tök jól hangzik...

A halála után (!) csináltak tesztet a mentősök (előtte nem) ami természetesen pozitív lett. Persze hogy az lett, hát megkapta az oltást, könyörgöm. Egyből az lett hogy covid meg tüdőembólia.

Előtte soha nem volt baja. Hétfőn délután még kertészkedett, kedden megkapta az oltást és onnantól kezdve csak feküdni bírt egészen a halála napjáig. Akkor te ezek után mégis mire gondolnál?? Kedve szottyant meghalni? Vagy csak úgy meghalt mert most úgy gondolta? Perszeeee, biztosan csak egy véletlen egybeesés ez is.

Boncolást nem végeznek rajta, hogy mért nem, azt ne kérdezd. Én tuti ragaszkodtam volna hozzá, de én csak egy rokon vagyok, nem a felesége se a gyereke. Nyilván az sem zárható ki, hogy valóban covidos volt és arra oltották rá, de ezt már nem fogjuk megtudni soha. Egy biztos, ha valóban covidos is volt, semmi jelét nem mutatta,se semmilyen másik betegségnek ha egyáltalán volt neki. Lehet, ha nem kapja meg az oltást még most is élne.

Tojok rá, hogy ki hisz nekem és ki nem. Egy biztos, már nem fogom magam beoltatni.

2021. ápr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
93%
Minden gyógyszernek lehet mellékhatása, így a covid vakcinának is. De az rettentő ritka, hogy valaki belehalljon! Általában az szokott problémát okozni, hogy covidos volt az illető, csak nem tudott róla.
2021. ápr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!