Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért vannak...

Az emberek miért vannak megáldva a Moderna/Pfizer vakcinákkal? Vakcinasznobizmus?😃

Figyelt kérdés
Az összes vakcinát olyan szakemberek fejlesztették ki, akiknek ez a munkájuk, ehhez értenek, sokkal jobban mint mondjuk, itt a gyakorikérdéseken a laikus ember vagy a pedikűrös. Nem értem miért vannak megbolondulva az emberek, hogy ők már csak és kizárólag a két nyugatival hajlandóak beoltatni magukat, amikor a magyar és külföldi szakemberek is azt mondják, hogy teljesen biztonságos az összes.
2021. ápr. 13. 15:39
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
94%

"Általában az szokott problémát okozni, hogy covidos volt az illető, csak nem tudott róla."


Lehetne az a protokoll, hogy tesztelik, mielőtt oltásra megy.

2021. ápr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Már csak mert ez így eléggé orosz rulett (előző voltam.)
2021. ápr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
62%

"A halála után (!) csináltak tesztet a mentősök (előtte nem) ami természetesen pozitív lett. Persze hogy az lett, hát megkapta az oltást, könyörgöm."


Egyik oltás sem tartalmaz élő, fertőzni képes vírust. Sem a kínai, sem a Pfizer. Ha valakinek az oltás után pozitív a tesztje, az vagy előtte, vagy röviddel utána, a védettség kialakulása előtt fertőződött meg. Nem az oltástól, hanem egy másik fertőzöttől.


Sajnálom, hogy ez történt, de attól még nem kellene téves információkat terjeszteni.

2021. ápr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
33%
#23 a covid teszt az immunvalaszt mutatja ki, nem azt, hogy jelen van-e "elo" virus... Magyaran az oltas hatasat mutatta ki nala, nem azt, hogy elkapta a covidot elotte...
2021. ápr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim válasza:
49%
Könyörgöm nézzetek már utána, a Covid gyorsteszt illetve a PCR is a vírus bizonyos darabkáit mutatja ki és semmiképpen sem lesz pozitív az oltás után ha nem vagy beteg. Az ellenanyag teszt meg valóban ellenanyagot mutat ki de egyrészt NEM azt csinálták másrészt meg nem lenne 3 nappal az oltás után pozitív hacsak nem volt korábban fertőzött. Sajnálom a bácsikádat de egyértelműen Covid fertőzésben halt meg és max. nem kellett volna ráoltani de inkább a tesztelés hiányának a számlájára írható NEM az oltáséra.
2021. ápr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim válasza:
Már csak abba gondolj bele, hogy ugyan miért csináltak volna tesztet ha minden oltottnak pozitív lenne? Sok a teszt nem tudtak vele mit kezdeni?
2021. ápr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

19-es, én hiszek neked. Sajnálom, hogy ez történt. ☹️

Én is tudok több ilyen esetről. Nagyon szomorú, hogy beadják úgy az oltást, hogy előtte nem tesztelnek. Valószínűleg itt is az történt, hogy a rokonod tünetmentes fertőzött volt mikor megkapta az oltást. De az is lehet h aznap fertőződött meg.

Tartok én is az oltástól, mert sok ilyenről hallani. Nem hiszem, hogy maga az oltás veszélyes, viszont tesztelni kellene előtte.

De sajnos ebben az országban erre nincs pénz...

2021. ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Hétfőn kapok Pfizert 38/ff
2021. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
63%

"Ezt mond a nagybátyámnak aki most halt bele az oltásba."

Hazudsz. És még helyesen írni sem tudsz.

2021. ápr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
47%

"Én is tudok több ilyen esetről. Nagyon szomorú, hogy beadják úgy az oltást, hogy előtte nem tesztelnek."

Érdekes, nekem is több ismerősöm van, akik biztos forrásból tudják, hogy valaki így halt meg. De ha belekérdezek, semmi konkrétum.

2021. ápr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!