Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy, mintha...

Más is érzi úgy, mintha “utálná őt” az élet? Hogy akármennyire is próbálkozik jobbá tenni vagy változtatni valamit, sikertelen lesz/marad? (élet bármely területét nézhetjük)

Figyelt kérdés
2021. ápr. 13. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, engem személy szerint nem utál.
2021. ápr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen és ez kölcsönös.
2021. ápr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jelen! 25 év, súlyos pánikbetegség évek óta, sosem volt párkapcsolatom, munkanélküli vagyok, és ez élet "kia" dolgai se jönnek össze.

Pl. lehet hülye példa, de Tippmixen sorozatosan mennek el olyan fogadások olyan mennyiségben, amit szándékosan se lehetne összehozni, pár órája 5 fogadást tettem, abból 4 elment - mind 1,4 alatti oddsú volt. Nekem senki nem mondja hogy rendszeresen így bele lehet nyúlni ezekbe "véletlenül". Ugyanakkor nyilván nincs ezekre más magyarázat, csak hogy a sors kegyetlenül gyűlöl. Bemutatta már párszor az életben, szóval nem lep meg.

2021. ápr. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*kis
2021. ápr. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Aha, csak ezzel az a gond, hogy a te cselekmény sorozatod vezetett oda, hogy elveszítsd a pénzed tippmixen. Ehhez semmi köze a sorshoz, csak te vagy béna azáltal, hogy a sorsodat hibáztatod azért, ami komplett szerencsejáték csekély nyerési esélyekkel.
2021. ápr. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, csak azt úgy látszik nem olvastad ki abból amit írtam hogy mindig alacsony szorzójú, azaz szinte biztosnak kinéző eredményekre tettem. 5-ből 4 akkor nem megy el ha 5-szörös oddsokra raksz. Persze lehet engem hibáztatni hogy minek játszok, az a fele jogos is (egyébként itt hagyom abba ezen a ponton), de a kérdés arról szólt hogy kit utál az élet, és hát abban talán egyetértünk, hogy szerintem élő ember nem volt még a Földön, akinek 5-ből 4 olyan fogadása elmenjen egyszerre ami 1,4-nél kisebb oddsú. Mert az nem lehet véletlen, hogy állandóan olyan meccseket fogjak ki amiken meglepetés eredmény születik. Német bajnokság csoportkörében pl. zsinórban két alkalommal sikerült "0,5-nél több gól" fogadással kifognak a tizen akárhány meccs közül az egyetlen 0-0-t.
2021. ápr. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!