Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen igazságtalan az...

Miért ilyen igazságtalan az élet másokkal?

Figyelt kérdés

Már annyira nyomaszt, láttam facebook posztot, hogy egy tűzoltó srác elvesztette balesetbe a lábát és 600 méter megtétele is nehéz neki, vagy látok olyan embereket akiknek valami szervi baja lett és nem sok van nekik hátra, ezzel szemben én meg 2 éve semmit nem csinálok, talán 400 métert sem sétáltam azóta, itthon tespedek , vagyok eszek, szüleimen élősködök mint egy parazita és a vérvételen mindent rendben találtak, azt kell mondjam, hogy sajnos. Nem tudom nekem mi hasznom van, semmit sem értem el 23 évesen, emberek között félek, dolgozni nem merek menni. Miért van az, hogy ezerszer értékesebb emberek halnak meg fiatalon vagy lesznek betegek vagy maradandó sérültek?

Amikor covid pozitív voltam annyira reméltem, hogy lesz valami bajom, még a fafipiravir vagy mi a csudát sem ettem, eltettem, lázas voltam lázcsillapítót sem szedtem, jó érzés volt, azt gondoltam visszakapok valamit az élettől, de semmi, nincs semmi szövődmény eddig. Én vagyok az aki megérdemelne valami daganatot, erre egészséges vagyok papíron, amúgy nem mert dagadt vagyok, de így is jó a vérnyomásom.. miért? Meddig még? Cigizni meg piálni nem szoktam, drága..

Véradásra járok, meg most vérplazmát is fogok mert covidos voltam és lehet így másokon segíteni, de én tüdő meg szív, vese donor szeretnék inkább lenni..

Támogatnád az ilyen emberek eutanáziáját? Mármint, hogy más érdekébe , donornak jó lennék.


2021. ápr. 9. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Az emberi lét nem az igazságról szól. Igen, támogatnám.
2021. ápr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De kérdező, ha már ez a (habár borzalmasnak hangzó) kérdés megfogalmazódott benned, akkor te már jobb, empatikusabb ember vagy sok más agresszív, kártékony embernél. Nem, nem vagy élősködő, valószínűleg valamilyen pszichés betegségben, esetleg szociofóbiában. depresszióban szenvedsz, javaslom, hogy fordulj pszichológushoz.

És ha már eljársz véradásra, azért mégsem félsz annyira az emberektől, és akkor tudsz máshogyan is segíteni az embereken. Keress akkor valamilyen szociális munkát, ez először lehet önkéntes is. Akármennyire is alacsony az önbecsülésed és azt hiszed most, hogy értéktelen vagy (ami biztosan nem igaz), egy karitatív egyesületnél vagy az egészségügyben nagyon fognak neked örülni, és elismerik majd a munkádat.

És kezdj el sportolni, akár otthon valamit, az is jót fog tenni.

2021. ápr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!