Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facebookon folyamatosan...

Emi :) kérdése:

Facebookon folyamatosan rámírnak különböző fiúk, hogy ismerkedjünk. Nem tudnak helyesen írni és nem is túl intelligensek. Hogy rázzam le őket anélkül, hogy bunkó lennék? 16/L

Figyelt kérdés

2016. dec. 22. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
"Szia! Bocs, de nem jössz be."
2016. dec. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Tök mindegy hogyan rázod le őket, ő szemszögükből te mindig bunkó leszel ha lerázod őket.
2016. dec. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

Legjobb, ha megmondod, szám szerint ők a 97. kb, akik írtak ezügyben Neked mostanában. Ezek után jobb hagyni őket.

Az a baj, a fiúk nem is sejtik, mennyien rohamozzák a nőket. Ezért próbálkoznak. Vagy ez a cél?

2016. dec. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Ezért nem kell olyan képet kirakni. Amikor aktív voltam facebookon engem is mindenféle gyerek jelölgetett meg írogatott. Én se tudtam hogy rázzam le őket, hogy ne legyek bunkó. Amióta nincsenek kirakva képeim, meg igazából szarok az egész facebookra probléma megoldva. :D
2016. dec. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak profilképet szoktam kirakni , azt is ritkán cserélem, és akkor sem olyan képeket...
2016. dec. 22. 18:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ráírsz az utánam jövő kommentelőre :D
2016. dec. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia. Ne haragudj, nincs kedvem beszélgetni.

Szia. Ne haragudj, nem szeretnék ismerkedni.


Fúú, most nagyon megeröltettem magam...

2016. dec. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Letiltod egyből és kész.

Nem ismerkedni akarnak, hanem dugni. Rohadtul nem ugyanaz. ;)

2016. dec. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!