Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki tud jó indokot írni...

Valaki tud jó indokot írni arra, hogy mostanság miért nem igazolnak vissza lányok fiúkat facebookon?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nem minden fiú ismerkedni, vagy nyomulni akar, hanem csak gondolja, most mi baj lehet belőle, ha ott van az ismerősei között.
2021. ápr. 14. 15:06
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

#20


Igen, az egy idióta, akinek több száz vagy ezer teljesen random ember van a facebookján. Mi értelme van?

Egyébként nekem 1800 körül van, pedig sosem adtam hozzá ismeretlent. Sokat utaztam, széles körökben mozgok, összejött.

2021. ápr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Kb 70 ismerősöm van facebookon, őket valóban ismerem, bár még köztük is van rengeteg olyan, akikkel szinte soha nem beszélek. Engem is be szoktak jelölni ismeretlenek (igen, férfiak, ez valamiért az ő hobbijuk), soha nem értettem miért csinálják, a facebook nem társkereső tudtommal. Sose igazolok vissza ismeretlen embereket, de azt hiszem már olyanokat se, akiket ismerek, ha sose beszélünk egy szót se, csak pl. általános iskolában évfolyamtársak voltunk... minek? :D

N26

2021. ápr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

A facebook nem társkereső, igen ezt olvastam már, de vannak akik úgy hiszik, hogy a facebookon nincsenek szabályok, ismeretleneket jelölni nem szabályellenes.


De igaz valóban, hogy lányoknál sok random jelölések szoktak sorakozni, mint a fiúknál.

2021. ápr. 14. 17:38
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, de a vissza nem igazolás sem szabályellenes. Nem kell ezt semmivel indokolni.
2021. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Így van.
2021. ápr. 14. 17:53
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Te most tényleg megkérdezted,hogy az emberek Facebookon miért nem igazolnak vissza ismeretleneket?
2021. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

#26


Ha valakivel van jó sok közös ismerősöm és nem tünik olyannak az illető, akivel bármi gondom adódna abból, hogy most ott van az ismerőseim között, most miért ne igazoljam vissza?


Ha meg gondom van az illetővel és nem ért a szép szóból, akkor meg letiltom.


Ez így miért nem jó?

2021. ápr. 15. 18:02
 28/28 anonim ***** válasza:

Akkor úgy mondom: miért jó bárkinek is az,ha visszaigazol boldog-boldogtalant, aki majd csak "ott van az ismerősei között"? Nem ismeri,nem kommunikálnak,csak "ott van". Semmi értelme. Ha mindenáron érdekel valaki(vagy ismerkedés vagy szívesség stb. miatt) akkor előbb írj rá,aztán vagy válaszol vagy nem.

Hidd el én is jelöltem be olyan csajt facebookon egyetemista koromban aki évfolyamtársam volt még gimiben, de soha a büdös életben nem beszéltünk,lényegében egymás közelében sem nagyon voltunk.Közös ismerőseink persze voltak ebből kiindulva.

Természetesen elutasította a jelölésemet, de ez egyáltalán nem lepett meg,hisz teljesen jogos volt a dolog, de egy próbát megért. :D

2021. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!