Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki tud jó indokot írni...

Valaki tud jó indokot írni arra, hogy mostanság miért nem igazolnak vissza lányok fiúkat facebookon?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nem minden fiú ismerkedni, vagy nyomulni akar, hanem csak gondolja, most mi baj lehet belőle, ha ott van az ismerősei között.
2021. ápr. 14. 15:06
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Én úgy vagyok vele, ha valaki bejelöl és nem tünik baj csinálónak egye fene visszaigazolom, adok neki egy próbát, hogy a posztjai alapján valamit mutasson magáról, mert lehet, hogy közben meg jófej az illető.


Ha meg gond van vele, akkor meg letiltom és akkor többé nem fog tudni se ismerősnek jelölni engem, se írni, és semmi mást sem.

2021. ápr. 14. 15:31
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg a facebook azt csinálja, hogy ha egyet visszajelölök, egy csomó másnam is ajánjla az oldalam. 10 percre rá már újabb 10 jelölés. Aztán megint... Ilyen erővel jó hogy nem jelölök vissza minden szerencsétlent.
2021. ápr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

#11:

Csakhogy a Frászbúk nem erre lett kitalálva.

2021. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyűjtök ismerősöket FB-n, az ott lévő számnak amúgy sincs számomra semmi jelentősége.

Ismeretleneket nem jelölök be, vagy vissza. Ahogy azért sem, mert "jól néz ki", van pár jól sikerült képe (jó lehet fotogénnek lenni azért).

A legnyomósabb indokom pedig az, hogy nem ismerkedésre használom a FB-t, hanem kapcsolattartásra. És nem győzöm ezt hangsúlyozni (pláne itt az oldalon..), és még rajtam próbálják használni a guilt trip taktikát..

2021. ápr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Sunshinedoll ***** válasza:
89%

Hány férfi jelöl be egy ismeretlen nőt, hogy "húú, ezzel biztos tök jókat lehet sörözni és marxizmusról beszélni, de jó lenne barátnak" LOl :D

"nem minden férfi akar nyomulni" aha. Vannak már barátaitok bőven. BEszélgessetek azokkal.

2021. ápr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Az "ismerős" szó jelentésével tisztában vagy? Ki a fene addol random embereket a privát oldalára?
2021. ápr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Ez valami beteges mánia lett néhány lúzernél, hogy jelölgetnek ész nélkül mindenkit és küldik ugyanazokat a copy szövegeket. Az se zavarja, ha a profilképén éppen a barátjával/vőlegényével/férjével van a nő. Vagy a gyerekeikkel. Ha nem láttam volna, el se hinném, hogy vannak ennyire gátlástalan nyomulók és nem is kevesen.
2021. ápr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

#16 igen tisztában vagyok az ismerős szó jelentésével.

De! Ha mindenki így gondolkodna senkinek se lehetne 2000-3000 vagy még pont 5000 ismerőse.

2021. ápr. 14. 15:58
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
S miért kéne, hogy legyen?
2021. ápr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Tehát akkor jóformán akinek 2000-3000-nél több ismerőse van, az nem százas ember, nem tudja a facebookot ésszel használni és nincs tisztában a facebook szabályaival, hanem csak a saját önfeje után megy?
2021. ápr. 14. 16:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!