Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak,szerintetek ez a...

Férfiak,szerintetek ez a frizura még nőies?

Figyelt kérdés

[link]


Igazából két éve van hajhosszabbításom de már nem tartom jó dolognak, szeretnék teljesen természetes lenni már nem járok műkörmöt építtetni sem , és ez a következő lépés lenne. Túl sokat sajna nem nőtt a hajam a póthaj alatt. Arra gondoltam leszedetem és bevállalom a saját hajam, viszont kb ilyen rövidre szeretném levágatni és tudja regenerálódni. Félek, hogy ez a hossz a pasik szemében már nem nőies, és fontos ez a párkeresès miatt. Köszönöm a véleményeteket 😊



2021. ápr. 17. 18:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Bennem felmerült, mert úgy gondoltam amikor azt mondják egy nő koronája a haja, az igazából a hosszú szép dús hajrá vonatkozik csak .
2021. ápr. 17. 20:58
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ekkora a hajam most, mert én megfulladtam a derékigérő alatt. A szép hosszú hajat nagyon jó nézegetni... de ennyi minden előnye. Az ápolása, hogy odacsíped mindenhova, mikor ráülsz téped, hogy már normális frizurákat sem tudsz vele csinálni.


Úgyhogy én levágattam, és megkönnyebültem. És ez egy pasinak simán még hosszú.

2021. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
22%
Mai pasik szerint ha nem ér seggig a hajad, akkor már nem is vagy nő.
2021. ápr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
25%
Ez nem igaz. Szeretem a hosszú hajú nőket,az pedig nem baj ha nem ér a földig. Csak legyen nőies,azaz nem túl rövid. Nekem nem tetszik a túl rövid,kész. Vannak preferenciáink,nem kell feminácinak lenni.
2021. ápr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Már hogy ne lenne nőies? Szerintem sokkal vonzóbb, mint a hosszú haj.


F

2021. ápr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!