Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az mennyire normális, hogy...

Az mennyire normális, hogy huszonévesen nem tudom eldönteni hogy mihez kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 18. 00:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos teljesen. Nem véletlenül akarják az USA-ban 24 évre emelni a nagykorúság határát. Nem a fiatalok miatt és nem azért, mert életképtelenek ennyi idősen, hanem azért, mert egy olyan világban kellett felnőniük, ami életképtelen embert nevelt belőlük. Erről sajnos nem ti tehettek. Viszont ellene tehettek.
2018. ápr. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Kedves 1-es válaszoló. Miért számítanak a mai huszonévesek életképtelennek? Konkrétan mik azok a tulajdonságok, amik életképtelenné teszik őket? Te hány éves vagy?
2018. ápr. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, 30 X évesen is nehéz. A mai világ xar, és ha valaki nem pörgős, extrovertált, akkor semmi.
2018. ápr. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem viszont gond. Már diplomával, egyetem végén kellene lenned, építeni az életed és hasznos tagja lenni a társadalomnak
2018. ápr. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mar olyan gyakori eset hogy lassan ez lesz a normalis. En is ugyanigy vagyok, de sok "haszontalan szakot" vegzett diplomas is.
2018. ápr. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel. :( 23L
2018. ápr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én vészesen közelítek a 30 felé és még mindig nem tudom, mi érdekelne leginkább. Elvégeztem anno gimi után két OKJ-t is, de egyik szakmában sem helyezkedtem el és nem is akarok. Azt sajnálom, hogy általánosban, gimiben nagyon sok úgymond haszontalan dolgot tanulunk. Lehet, hogy céltudatosabbak lennének a fiatalok, ha többet tudnának a "felnőtt dolgok" működéséről, mire leérettségiznek.
2018. ápr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok 23/f
2018. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gábriska1991 válasza:
100%
Nálam is ugyanez van. 30 felé lépegetek. Vészesen... És semmi. Úgy érzem, egyáltalán nem erről a bolygóról származok.
2018. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!