Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mentetted már meg valakinek...

Mentetted már meg valakinek az életét? Vagy mentették már meg a te életedet? Elmeséled, hogy történt?

Figyelt kérdés

Meghálálták nektek, vagy te megháláltad az illetőnek?

Kérlek, írjátok a végére a korotokat is :)



2021. ápr. 18. 21:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Amsterdamban laktunk heverommal, szakácskodtunk, szabadidőnkben pedig szívtunk, egyszer rommászívva epilepsziás rohamot kapott, előtte soha életében nem volt ilyen baja, lenyelte közben a nyelvét és már kékült a feje mikor hívtam a mentőket, ők mondták, hogy vagy kihúzom a nyelvét, vagy meghal... kihúztam.
2021. aug. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy gyereket rántottam el a kapucnijánál fogva egy autó elől, mert szépen kigyalogolt volna a parkolóban ahol se zebra nem volt, se semmi, autós nem is látta volna, mert a parkoló kocsiknál alacsonyabb volt. 1x csak kibukkant volna az autó elé. Szülei nem győztek hálálkodni.
2021. aug. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokáig ez volt a munkám, rengeteget.
2021. aug. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%

Egy 6 éves kisfiút. Esküvőn voltunk a férjemmel vendégként, a szülei csesztek figyelni rá, rohangált a többi gyerekkel, aztán az egyik belelökte a medencébe.

Mivel meg se mozdult senki, én beugrottam és felhoztam a felszínre. Mire kiúsztam vele, már magától lélegzett, köhögte ki a vizet, nem kellett vele semmi mást csinálni. De azért a szülei kórházba vitték. A szülők nem mondtak semmit ( azóta sem egyébként), vitték a gyereket kórházba. Pár másik vendég gratulált.

Az a kisfiú aki belökte a másikat, az apjától hatalmas pofont kapott és üvöltözött is vele egy sort, ott mindenki előtt összepisilte magát a kissrác.

Nem hinném, hogy azóta más gyerekeket lökdös medencébe.

2021. aug. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
77%
Végülis rengeteg ember életét mentettem meg azzal idáig,hogy nem vetettem véget nekik..
2022. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!