Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lett Móni szépségvilágával...

Mi lett Móni szépségvilágával (Berta Mónika)?

Figyelt kérdés
Ismeri valaki személyesen? Régen youtubeozott, de abbahagyta, próbáltam rákeresni, sehol nincs fent róla semmi. Márióval még együtt van?
2021. ápr. 19. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom de engem is érdekelne :(
2021. ápr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem rá, én is sokszor néztem.

Lehet, már megunta, vagy úgymond "kinőtt belőle".

Pedig szerettem nézni.

2021. ápr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Én is szerettem anno mert kilógott a sorból, nem az a mümajer cuki vagyok kedves csókszi stilusu volt hanem látszott rajta, hogy őszinte.
2021. jún. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom, most is a dohányboltban dolgozik. Együtt vannak még Márióval.. volt szegény Zsömi kutyusa (talán így hívták), ő már elhunyt..

Én is nagyon szerettem a videóit, őszinte volt, nem köntörfalazott, nem volt az a tipikus beauty videós..

2021. okt. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, lehet kicsit későn írok, de instán fent van, szerintem már nincs együtt Márióval, viszont sokat fogyott a képei alapján és már csajosabb ruhákban jár, mint régebben.
2022. febr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van fent instan?
2022. febr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán, marcipanfelho_moni
2022. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!