Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell mindig szidni a...

Miért kell mindig szidni a kormányt?

Figyelt kérdés

Most nyitásra készülnek. Most mindenki szidja Orbánt, hogy zárást követelnek, de bezzeg mikor szigorítanak mennek tüntetni. Milyen undorító nép ez? (Baloldalra ugyanez igaz)

Én a nyitás mellett voltam mindig is, de mi ez a hiszti? Ha ennyire fsik, maradjon otthon, nem kell a kormányt szapulálni mindig.

Szerintem most nagyon csinálja a kormány, amit viszont eddig csinált az vicc kategória. A vírus 2%-os halálozási rátája a 2%-ot kellett volna bezárni, nem a maradék 98% életét tönkre tenni.



2021. ápr. 21. 03:11
1 2 3 4 5 6
 1/54 A kérdező kommentje:

Nagyon jól csinálja a kormány*

Azért , mert szépen fokozatosan nyit.

2021. ápr. 21. 03:12
 2/54 anonim ***** válasza:
85%

"A vírus 2%-os halálozási rátája a 2%-ot kellett volna bezárni, nem a maradék 98% életét tönkre tenni."


Tényleg ennyire sötét vagy? Hogyan válogatod ki ELŐRE, hogy kik halnak majd bele a járványba annak a legvégéig UTÓLAG? És ha azokat bezárod, akkor szerinted a nem bezártak között majd nem fog terjedni?

2021. ápr. 21. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
31%

Félreértés ne essék, én is utálom a fideszt és az egész eddigi hazug járvány kezelését. A nyitás oka pofonegyszerű. Pattanásig feszült a húr. Ha nem nyitottak volna, nyáron lehet vér folyott az utcákon. Ez az egyik. A másik meg, hogyha nem nyitnak, hogy mennek Horvátországba jachtolni? Most a vírus is nyaralni megy, szeptemberig jönnek a migránsok. Azt hiszem április 8 volt az első migránsos hír napja. Természetesen így is hülyének nézik a népet, csak hát most ezt kellett lépni.


Általános véleményem pedig erről az egész hisztériás helyzetről, hogy aki fosik, maradjon otthon. Ha valaki ennyire a maszk rabja akar lenni legyen, de engem hagyjon békén! Ha oltást akar magának adatni, a végtelenségig tiszteletben tartom, de ugyanezt a tiszteletet elvárom, hogy én nem akarom. Ha valaki ráér egész nap és nem kell munkába járnia? Az ne ugasson, hogy mit zárjanak be. Azok a szülők meg pláne ne mondjanak semmit, akik eddig azon hidztiztek, hogy nyissák ki az iskolákat, mert nincs szabim, vagy kevés a fizetés. És végső soron a leginkább csendben kellene maradnia azoknak a diákoknak, akik most habzó szájjal megtagadták, hogy iskolába kelljen menniük, mert ugyebár könnyebb otthon az internet előtt ülni és semmit nem csinálni. Egyenesen nonszensznek tartom az érettségit is, hogy szóbeli nem lehet, mert szegény diákok... Hát ki a fenének képzelnek itt sok gyereket? A gyári melós nem számít igaz? Én pofonegyszerűen kezelném az érettségit. Ha a gyárba mehetnek dolgozni emberek és nyomoroghatnak helyi járatokon, akkor a diák is ki fogja bírni, hogy szóbelizzen. Vagy ha ennyire nem akar szóbelizni, legyen de akkor automatikusan kevesebb pontot kap az érettségire, mert az, hogy csak írásbeli van, az nem tükrözi a tényleges tudást. Pl gyanánt ha a magyar érettségi 150 pont eredetileg összesen és 100 az írásbeli 50 a szóbeli, akkor eleve max 66%ról indítanám az érettségijét. Egy 18-19 éves embernek bárki bármit mondjon viselnie kell a döntései következményeit! Nem csak a szájának kell járni, hogy ő nem megy iskolába, hanem fel kell emelni a seggüket és valamit letenni az asztalra! Csak hát a munka kerülés sajnos kedves kérdező leginkább a fidesz hibája, mert ezt nevelte ki az elmúlt 11 évben. Ostobaság, nagyotmondás, hazugság, lopás, soros, migráns - ez a fidesz mottója. A fidesz pedig nem más, mint egy maffia társaság. És hogy értsd miért szidják a kormányt, a legegyszerűbb mondás arra, hogy minden hal a fejétől bűzlik. Ha megfigyeled és bárhová lépsz vagy mész a fideszes mentalitás mindenhol ott van. Rosszabb, mint ez a korona hiszti! Ez benne van a levegőben. A legfőbb oka ennek az egésznek az, hogy tényleges rendszer váltás soha nem történt Magyarországon, csak bele lett ülve a langyos pocsolyába.

2021. ápr. 21. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
82%
Az a hülye, aki ezt a kormányt dicsérni képes!
2021. ápr. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
87%
Talán egy kezemen meg tudom számolni, hány döntésükkel értettem egyet az elmúlt mondjuk fél évben.
2021. ápr. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
78%

Azért szidják, mert szar.

Márelég sok fidesznyik is kezd az ura mögül kihátrálni, mert mostmár a fogyatékosok is látják, hogy Orbán nagyon gáz.

És ha neked még nem tűnt volna fel, a fertőzési adatok széljárás szerint változnak az épp aktuális politikai érdekek szerint. Világszinten is, de főleg itt nálunk. Attól függően nyit, zár, hogy épp mit akar elérni. Most van valami a háttérben, amiért rohadt fontos neki a nyitás. Majd emiatt lesz egy csomó új fertőzött és ha már nem lesz fontos dolog, amiért nyitva tartson, akkor újra bezárat mindent, ami nem érdeke hogy nyitva legyen.

2021. ápr. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
84%
A járványhelyzettől függetlenül elégedetlen vagyok velük. És nem, az előttük lévőt sem sírom vissza, változást szeretnék. Én nem ezekre szavaztam eddig sem.
2021. ápr. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 Micimacko67 ***** válasza:
79%

#4, neked fogalmad sincs a mai magyar valóságról...ami az iskolai oktatást érinti!

A most érettségiző évfolyam gyakorlatilag másfél tanévet töltött már el online oktatással! Aki azt mondja, hogy ez egyenértékű a normál oktatással az egyéb aljasságokra is képes!

Feltételezem, hogy van érettségid (ha tévednék elnézést kérek), te tudtál normálisan készülni rá? Voltak érettségi felkészítők, tudtál konzultálni a tanáraiddal? Voltak fakultációs óráid?

Na ez most pont nem volt ennek az évfolyamnak...

2021. ápr. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
81%
Aki kicsit is értelmes, az bőven tudja miért szídni a kormányt.
2021. ápr. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
73%

Itthon hazudnak az átlag fizetésről ami a ksh szerint kb 300k!

A virus ellen nem tettek semmit és még mindig hazudnak, hogy mennyien halnak meg!Napi szinten 2000-3000 ember hal bele a koronavírusba vagy a koronavírus közrejátszott a halálában az illetőnek!

Mészáros lölö lesz magyarország császára 2 év múlva és a komrány támogatja!

Kb ha nincs munkád, akkor a kormány nem segít semmit!Kb éhendögölhetsz.. Szerencsémre jó kapcsolataim vannak és kaptam távmunkás munkát, mint programozó németországi cégnél és havi 1500eu-t kapok!Itthon nem keresnek informatikusokat!Erről is hazudnak kb ahol keresnek ott 5 év vagy több tapasztalatot keresnek és még meg se nézik a tudásodat, elküldenek, mert nincs gyakorlatod...Ez az ország úgy szar ahogy van!Ahogy vége lesz a vírusnak már megyek is ki Németországba ismerősökhöz!Ha lenne pénzem Gerilla akciokkal megdönteném a kormány, egytől egyik felkötettném családostúl az egész bandát a hősök terén!

2021. ápr. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!