Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A koronavírus a társadalom...

A koronavírus a társadalom üldözöttjeivé tette az egészséges embereket?

Figyelt kérdés

Azok a tudatos emberek, akik az évek során szépen felépítették maguknak az egészségüket, azért utasítják vissza az oltást, mert az egy művi beavatkozás, és mint ilyen, növeli annak az esélyét, hogy valami zavart kelt az addig kifogástalanul működő szervezetükben, esetleg helyrehozhatatlan kárt okoz.


Egyenesen embertelennek érzem, hogy pont azokat az embereket akarják kitaszítani a társadalomból, akik ártalmatlanok mindenkire, mivel egészségesek.

Az egészséges ember nem terjeszt betegséget, annál inkább energiát, életerőt, lendületet, kreativitást, jókedvet, szeretetet ... ,

ennek ellenére ki akarják rekeszteni, mert nem oltat.


????


Miért? Why? Warum?



2021. ápr. 21. 09:57
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:

Az egészséges emberek kifogástalanul működő szervezetébe kéretlenül művi úton beleavatkozni, szintén bűn.

Szintén merénylet a Természet Rendje ellen.

2021. ápr. 21. 10:35
 12/54 anonim ***** válasza:
26%
Ne trollkodj, látszik nagyon unatkozol...
2021. ápr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
0%
Max a butákat, de még azokat sem igazán.
2021. ápr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
14%

"Az egészséges emberek kifogástalanul működő szervezetébe kéretlenül művi úton beleavatkozni, szintén bűn."

Egyrészt semmi művi nincs az oltásban (minek használsz olyan szót, amiről azt se tudod, mit jelent?), másrészt semmi bűn, vagy természetellenes nincs benne.

A vírus ellen a saját szervezeted védekezik. És ha az oltás szót sem ismered, az úgy működik, hogy a saját szervezeted védelmét kapcsolja be anélkül, hogy ehhez tényleges fertőzésen kelljen átesned. Vagyis semmit nem veszítesz vele, viszont mind te, mind a környezeted csak nyerhet azzal ha nem fertőződtök és nem fertőztök.

2021. ápr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
54%

Teljesen egyetértek veled kérdező. Beteg csak az lesz, aki arra fogékony.


De tudod, hagyjuk is a fenébe, hisz hazánk az egyik legbetegebb nemzet. Most hiába mondod a többieknek, hogy egyenek kevesebbet és minőségibb kajákat, menjenek le futni, vagy otthon mozogjanak...ááá téged fognak pokolra küldeni.


Az meg szimplán csak érzelmi manipuláció, hogy azzal jönnek, hogy dehát a másikat véded azzal, hogy ha hordod a maszkot és beoltatod magad.

2021. ápr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
82%
Ami engem is kiakaszt, hogy most hirtelen milyen fontos lett mindenkinek az egészsége. Én eddig is egészségesen étkeztem, mozogtam, az elmémet is a pozitív gondolkodásra hangoltam de kezd elegem lenni, hogy én vagyok a potenciális gyilkos mert nem oltatom be magam. Kapom ezt olyan emberektől akik cigiznek, egészségtelenül élnek, stb. Ha annyira fontos az egészséged, akkor változtass a szokásaidon, de ne az egészséges emberek legyenek már a üldözve. Eszem megáll.
2021. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
65%

#10: Nem, a normális ember inkább megbetegszik és fertőzi a közvetlen környezetét, nyilván, miközben simán elkerülhető lenne...


Nem azt szajkózzátok, hogy az oltás után ugyanúgy megbetegedhet és fertőzhet az ember? :OOOO Olyanok vagytok, mint a buta bűnöző a rendőrségi kihallgatáson: saját magatokat forgatjátok be...

2021. ápr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
42%

Nem értelek, folyton teszek az egészségemért, és ennek részei a különböző védőoltások is.

Milyen zavart okozna? Ezt kifejtenéd, forrásokkal alátámasztva?


"Az egészséges ember nem terjeszt betegséget"

???

Miért ne terjesztene? A "hordozó" bárki lehet.

2021. ápr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
71%

"Nem azt szajkózzátok, hogy az oltás után ugyanúgy megbetegedhet és fertőzhet az ember?"

Nem, sokkal kisebb eséllyel.

2021. ápr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy az oltástól senki ember fia nem válik egészségessé. Borzasztó, hogy azt a tévhitet terjesztették el, hogy elég csak beadatni az oltásokat, és hátra is lehet dőlni a kanapén, majd jön szépen magától az egészség.


Az EGÉSZség viszont ennél jóval bonyolultabb és sokkal többet kell érte tenni, hogy megőrizzük.

Az egészség nem csak azt jelenti, hogy nem fáj sehol.

Az EGÉSZség testi, lelki, szellemi, spirituális (tudati) harmóniát jelent, amit csakis elmélyült belső munkával és tudatos cselekedetekkel lehet elérni.

2021. ápr. 21. 11:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!