Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A koronavírus a társadalom...

A koronavírus a társadalom üldözöttjeivé tette az egészséges embereket?

Figyelt kérdés

Azok a tudatos emberek, akik az évek során szépen felépítették maguknak az egészségüket, azért utasítják vissza az oltást, mert az egy művi beavatkozás, és mint ilyen, növeli annak az esélyét, hogy valami zavart kelt az addig kifogástalanul működő szervezetükben, esetleg helyrehozhatatlan kárt okoz.


Egyenesen embertelennek érzem, hogy pont azokat az embereket akarják kitaszítani a társadalomból, akik ártalmatlanok mindenkire, mivel egészségesek.

Az egészséges ember nem terjeszt betegséget, annál inkább energiát, életerőt, lendületet, kreativitást, jókedvet, szeretetet ... ,

ennek ellenére ki akarják rekeszteni, mert nem oltat.


????


Miért? Why? Warum?



2021. ápr. 21. 09:57
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
21%

"Ha 100%-ban makk egészséges valaki, akkor minek oltsa be magát?"

Hogy másokat ne fertőzzön.


"Egy oltásnak nem éppen az lenne a lényege, hogy egyszeri és hatásos legyen és ne betegedj meg utána?"

Nem, járványok esetében az oltások lényege az adott fertőzés megállítása. Gondolj pl az influenzára!

2021. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
26%
2021. ápr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
42%

#41

""Ha 100%-ban makk egészséges valaki, akkor minek oltsa be magát?"

Hogy másokat ne fertőzzön."

Ez nevezik ÉRZELMI MANIPULÁCIÓNAK!! Nekem semmi közöm ahhoz, hogy a Juli néninek milyen az egészségi állapota, mit tett és tesz azért, hogy egészséges maradjon!


Nem a járvány kellős közepén kell oltani, mert ha oltanak, azzal azt érik csupán el, hogy még több mutáns jöjjön létre. Miért nem hagyják, hogy az intelligens emberi szervezet felvegye a harcot a vírusokkal szemben és kialakuljon az immunitás?

Soha nem voltam influenzás, ha már ezt hoztad fel példának. És be se oltattam magam.

2021. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:

Az oltás pont úgy nem fogja megállítani a "járványt", mint a lőtt sebre ragasztott ragtapasz a sugárban ömlő vért.

A járványt a mindenki részéről tanúsított tudatos, egészségre törekvő életmód állíthatná meg.

Ez teljesen egyszerű és logikus:

minél egészségesebb valaki, annál ellenállóbb a vírusokkal szemben.

Minél több egészséges ember van, annál nagyobb mértékben hagy alább a járvány.

2021. ápr. 21. 14:36
 45/54 anonim ***** válasza:
45%

Ahol nincs koronavírus-járvány 2021. első hónapjaiban


[link]

2021. ápr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:

Ha nem oltatunk, nem élhetünk.


Ez mégis mi ???

2021. ápr. 21. 14:44
 47/54 anonim ***** válasza:
44%

"Nem a járvány kellős közepén kell oltani, mert ha oltanak, azzal azt érik csupán el, hogy még több mutáns jöjjön létre. "

Te jó ég, ha ennyire nem értesz hozzá, minek szólsz bele? Mutációk az öröktítőanyag megkettőződésekor keletkeznek, vagyis ha valaki be van oltva, azaz kisebb eséllyel fertőződik meg, és kevésbé tud benne szaporodni a vírus, akkor kevesebb mutáció is történik a szervezetében, mint egy oltatlanban ahol korlátlanul sokszorozhatja magát a vírus.


"Miért nem hagyják, hogy az intelligens emberi szervezet felvegye a harcot a vírusokkal szemben és kialakuljon az immunitás?"

Pont ezt segíti elő az oltás azzal, hogy még a vírusfertőzés előtt felkészíti az immunrendszert a védekezésre.

Ha már csak a fertőzés közben, késleltetve alakul ki az immunválasz, akkor bőven tovább fertőz a környezetében mindenkit az ember, és annál több fertőzöttel annál lassabban érünk a járvány végére.

2021. ápr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
67%

"Egy vakcina kifejlesztése, tesztelése minimum 5-10 év"

Nem, nem annyi.


"De még mindig nem válaszoltál arra a kérdésre, hogy mit teszel saját testi és lelki egészségedért! Kitalálom, semmit se teszel"

Rendszeresen mozgok, nincs káros szenvedélyem (dohányzás stb.), egészségesen étkezem, szedek vitaminokat. És természetesen emellett beoltatom magam.


"Tudod, nem egy oltás fogja megmenteni az egészségedet,"

Tisztában vagyok vele. Viszont segít abban, hogy egy bizonyos vírussal könnyebben elbánjon az immunrendszerem.


"gondolom ezek után továbbra is eszed a tartósítószeres kajákat, nem fogsz hozzáfogni mozogni, nem fogsz enni több gyümölcsöt, zöldséget..stb. Tehát, ugyanazt az egészségtelen mozgásszegény életmódot fogod ezek után is folytatni. És szerintem még dohányzol is, lelkileg roncs vagy, agyonra stresszeled magad mindenen."

Ezeket honnan képzelted ide? :D

Oké, nem voltam beazonosítható, de direkt ezzel kezdtem az első válaszom, hogy teszek az egészségemért. Kb semmi nem igaz rám azokból, amiket itt leírtál. Mellé.

Most akkor szidjuk egymást kitalált dolgok miatt? Én is tudok a kisujjamból előszedni 5-10 negatív tulajdonságot, aztán megmondom hogy igaz rád.


"Az én vakcinámmal is beoltathatod magad. Átadom neked."

Köszönöm, kedves tőled, de már megkaptam az elsőt. Ajánld fel másnak, sokan várnak már türelmetlenül. :)

2021. ápr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
40%

Mutánsok ellen nem véd az oltás, ergo felesleges. Ha viszont véd, akkor miért is kell kizárni az egészséges oltatlanokat az életből?! Ők is fizetnek tb-t jár nekik minden!


Orbitális az ellentmondás és sokan mégis sötétek, életük végéig oltakozni akarnak és másokat is bepaliznak ezzel.


A fájzer elnöke mostanában jelentette be, hogy kell majd harmadik oltás is. Aztán majd jön a többi szerintem. EZ NEM NORMÁLIS DOLOG!!


És hagyjátok már abba a gyerekkori ezmegazt. Megkaptad és annyi volt. Most meg csak elkezdeni lehet, aztán szuriznak addig, míg zombi nem leszel. Sokan már most is azok. Egy kis bulikázásért a saját anyjukat is odadobnák.


Mert bemondták a tévében a lefizetettek, akkor az a helyes?


Másokat diszkriminálni, zsarolni kvára nem tisztességes!


És azért, mert meghalhatok, nem várom el, hogy másnak xar legyen!!

2021. ápr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem az, aki ezt az aljas rendszert támogatja, segíti, embertársait üldözi, kirekeszti, ellehetetleníti, mert az nem akar oltakozni, bűnrészes és ugyanúgy pokolra kerül.
2021. ápr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!