Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem akarok dolgozni, nincsenek...

Nem akarok dolgozni, nincsenek céljaim, semmi nem érdekel. Ez olyan nagy baj?

Figyelt kérdés

Elmondtam a szüleimnek, 2 éve nem találok munkát és nem is érdekel már, raktáros meg hasonló helyekre nincs kedvem menni, engem nem érdekel mit hol tárolnak, utálom a számokat, fáj a fejem ha számolni kell, meg nem is tudok. Aztán gyár.. áll a 12 órát az aki bírja, 3 óra után nem éreztem a lábam amikor meg újként sürgettek, hogy "így nem lesz norma", akkor ne legyen.


Ilyen vagyom, pénz se érdekel, egyáltalán, céljaim sincsenek, iskolás koromban jól meghíztam van, hogy ha úgy van két napig nem is eszek, garázsban alszok ha jó az idő ( +10 celsius) ha rossz akkor a előszobába , mivel elzavartak otthonról, de jött a covid így ezt a kis lehetőséget megkaptam. Úgy élek mint egy csöves, de itthon , 1 éve nem voltam sehol előtte is csak vakbélmütétre mentem. Egy telefonom van még régen kaptam. Ennyi, van rajta wi-fi, meg itt van wi-fi mert laptopoznak a szüleim, velük is alig beszélek, de igazából nem érdekel semmi, annyira érdekel, hogy kiírom a kérdést mert érdekel, hogy anonim emberek mit gondolnak arról 23 évesen így él valaki. Furcsa volt, ma beszéltek velem a szüleim negyed év után. Egyébként utálnak, mert egy lusta vacak vagyok, engem a covid mentett meg a csöves léttől.


2021. ápr. 22. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

Szedd össze magad, és keress munkát!

Azt gondolom, hogy nagyon gáz, hogy ilyen fiatalon ennyire elhagytad magad.

2021. ápr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
Legyél rendőr! Vagy őr.
2021. ápr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 Hogyan? Ott lennék, felvennének a felmondás járna a fejembe, hogy mégsem akarom.. ez volt anno.


#2 Akartam, de diszlexiás vagyok.

2021. ápr. 22. 23:39
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
na b+ komolyan nem engednék válaszolni senkit akinek nincs meg a végzettsége... attól nyilván jobb lesz a kérdezőnek ha leírod azt amit ő is tud.
2021. ápr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Nem vagy te véletlenül depressziós? Annak lehetnek ilyen tünetei, érdemes utánajárni. Ha az vagy, akkor kezeltetni kellene.
2021. ápr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
64%
Biztonsági őrként elülhetnél egy portán.
2021. ápr. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
Majd éhen pusztulsz ha a szüleidnek elege lesz belőle és megvonják tőled azt a kis támogatást is amit kapsz.
2021. ápr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg keress fel egy pszichológust, ő biztos tud segíteni.
2021. ápr. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
23 vagy, előtted az élet, de MOST el kell kezdeni cselekedni. Nem halogatni. Apró lépések. Sok sikert!
2021. ápr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is elég hasonlóan vagyok, egy éve nem dolgozok és nem is akarok. Nem is fogok.
2021. ápr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!