Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretsz strandra járni?

Szeretsz strandra járni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 20:16
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
56 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Medencés strandra, ahol hemzsegnek az emberek nem. De pl Balaton partra igen.
2021. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Én nudista strandra is öltönybe járok.
2021. ápr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

Itt az emberek nagy része otthon ül megkeseredve, szóval nem lesz fölényben.

Amúgy mi meglepő én sem járok

2021. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Gyerekkoromban 6 évig jártam úszóedzésre. Mai napig is imádok úszni, strandra járni. 😍
2021. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Igen, de csak olyan napokon, amikor nincsenek annyira sokan. Szeretek napozni, úszkálni, vagy csak ülni a medencében.
2021. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Pedig éppenséggel nem olyan a testem, hogy fontos legyen mutogatni, de nem érdekel.
2021. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem, mert zavarban érzem magam fürdőruhában. Mintha fehérneműben lennék...
2021. ápr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Én utoljára gyerekként tudtam élvezni a strandolást, azóta egyáltalán nem vonz. Egyrészt kellemetlenül, kényelmetlenül érzem magam a fürdőruhában, nem szeretem magam mutogatni, szégyellős vagyok stb. Másrészt pedig unom és egyszerűen nem tudok mit kezdeni magammal egy strandon. Bemegyek a vízbe és akkor mi van? Ott állok, úszkálok körbe-körbe... vagy kint tudok olvasni, enni, inni stb., azt pedig bárhol lehet, nem csak strandom. Napozni nem szeretek. Nem szeretem, ha tömeg és zsibongás van körülöttem, márpedig ez egy strandon gyakori. Szóval nagyon nem nekem találták ki.
2021. ápr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem szeretek strandra járni, mert utálok mindenki szeme láttára egy szál fürdőruhában mutatkozni.

A vizet sem szeretem, lebarnulni pedig végképp nem akarok, mert az káros az egészségre és különben is nekem a hófehér bőr a szépségideálom.

Én a strand helyett máshová járok szórakozni.

2021. ápr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!