Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretsz ritka autóval járni?

Szeretsz ritka autóval járni?

Figyelt kérdés

Ezalatt nem Porschékra meg drága autókra gondolok, hanem szimplán olyanok,amik nincsenek minden sarkon. Olyan gyakorisággal, mint a különféle BMW-k, VW-k, Opelek, Suzukik.


Engem kifejezetten jó érzéssel tölt el, hogy napi szinten 1 ugyanolyannal, ha találkozom. Gyűlölném egy 3-as BMW-ben, Audi A4-ben ülve, hogy lassan több van már belőle, mint Suzukiból.


2015. jan. 20. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
SLK-ban ja. sokan megbámulnak
2015. jan. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szeretek!
2015. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindennapokban A6-al járok, ami nem ritka autó, de nem érdekel. Bár beismerem, szeretem a ritkaságokat is, például most rakok rendbe egy W126-os Mercit, ami valamikor nem volt ritka, de ma már kicsi az esélye, hogy ilyennel menjek szembe.
2015. jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha egy elérhető árú "különlegességet" vezetsz, aminek a fogyasztása is elfogadható és tetszik is az embereknek, akkor jobb, ha készülsz rá, hogy a többi ember is vágyni fog rá és a végén abból is népautó lesz. Csak várj 1-2 évet és kereshetsz új különlegességet. Na én pont ezért nem vágyok túl ritka autóra. Ami meg valóban ritka marad, annak vagy nagyon magas az ára, vagy nem nagyon jön be az embereknek, vagy egyszerűen rossz.
2015. jan. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

én pl szeretem az 1.8-as corsámat, munkatársamnak a zafirában van ekkora motor :D


elég ritka corsából az ilyen, ráadásul steinmetz optikával

2015. jan. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Én Escalade-el járnék szívesen.
2015. jan. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szívesen járnék ritka autóval de nincs annyi pénzem hogy ha elromlik rajta valami akkor azt meghozassam külföldről. Ha csak egy hátsó lámpa törik akkor már az sok utánajárás mire beszerzi az ember egy ritka autóhoz.


Én amerikai autóval járnék szívesen, itthon kevés van belőlük.

Lehet az Mercury, Pontiac, Buick, Dodge...

2015. jan. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Itt van egy f150es ford. V8 5.4 asszem. Meghidrette h elado es kiderul hogy gazos a kocsi. Majdnem sirva fakadtunk. Majomra van benz bananra mar nincs?
2015. jan. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát ha lenne lehetőségem második autót tartani (pl céges mellett), remélem lesz 1-2 éven belül. Akkor simán, minden gond nélkül tartanék valami különleges coupe-t pl.
2015. jan. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem is megnezik a w140 et, gondolom fele azt gondolja ez nem normalis, masik fele meg h a szemetnek ilyen van, én is szeretnek, amugy kaptam jot rosszat, bár én ont u ezt gondolom arrol aki az 1.6 nak kinyomja a szemet, mennyivel jobb mintha az 5.0 nak néha elkuldöm ?

lehet vele normalisan is utazni.

2015. jan. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!