Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » ( Tudom lehet hülyén hangzik)...

( Tudom lehet hülyén hangzik) hogy ha egy nőt bántalmazás ér ( pofon ütés) azt az esetek 90 százalékában nem férfitól hanem másik nőtől kapja? Nők nektek mi a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Több nő ismerősöm is mondta, hogy nekik az eddigi életükben kapott pofonok másik nőtől kapták

2021. ápr. 24. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer ütöttek meg egész életemben, mindkettő nő volt.
2021. ápr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-es mi volt a másik 2 nő oka? Előre is köszi a választ.
2021. ápr. 24. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tesóim voltak, egyszerűen csak összevesztünk.
2021. ápr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Én egy férfitól kaptam csak ütést az exem..+ majdnem megfolytott..nőtől nem kaptam soha..
2021. ápr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valaki hagyja hogy egy férfi megüsse azzal sokmindent nem lehet kezdeni.

Hozzám érne egy férfi..a párom vagy bárki én szívbaj nélkül megtudnám ölni. Főleg ha így fojtogatna ahogy az egyik kommentben írta valaki.

2022. ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában a lányok folyamodtak fizikai erőszakhoz, ütöttek lányt is, fiút is. Fiúk ritkán verekedtek, lányokkal soha. Én nem verekedtem, pedig büdösnek csúfoltak és fájt, de nem szép dolog verekedni szóval nem is verekedtem, mert verekedni a buták szoktak.
2022. ápr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!