Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A tegnapi napon egyértelművé...

A tegnapi napon egyértelművé vált, hogy a magyar az egyik legfegyelmezetlenebb, legnemtörődőbb nép? Nem lenne ezekután egyértelműen inkább mindent a március eleji állapotra visszaállítani és nyáron feloldani a korlátozást?

Figyelt kérdés

Undorító, gusztustalan viselkedést tanúsítottak a terasznyitás napján az emberek, amikor megözönlötték az utcákat és elmebeteg módjára csordákba verődtek, a járványügyi szabályokra magasról téve. Ezekután mindenképp azt tudnám csak javasolni (amit nyílt levélként meg is teszek legalább a helyi illetékes polgármesternek, hogy terjessze fel), hogy nagyon szigorú kijárási tilalom legyen, bezárva ami csak lehet és SÚLYOS büntetés a szabálytszegőkre.

Esetleg önkéntesek toborzása, akik segítenek a feljelentésekben, ha ilyen nemtörődöm aljanépet lát az utcán.


2021. ápr. 25. 21:37
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
37%
Nem! Az vált egyértelművé, hogy igencsak sokan vannak, akik ÉLNI akarnak. Minél szabadabban, korlátok nélkül, ahogyan az normális.
2021. ápr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
49%

Azt tegyük hozzá az ilyen "elözönlötték az utcákat" hisztit csak azok vágják le, akiknek semmi életük és a gép előtt meg a TV-ből informálódnak.


Messze nem olyan vészes a helyzet. Nyilván a médián keresztül bármit be lehet mutatni bárhogy ezt a "közmédia" óta tudjuk.


Én voltam közel 100 ezres tüntetésen amit másnap úgy hoztak le az újságok, hogy "alig 2-3 ezren" voltak. Direkt olyan fotókat adtak le amin az látszik, hogy csak lézeng a tömeg. És azokból is azt a 10-20 deviáns viselkedésűt.


Onnantól, hogy el tudsz tüntetni 100 ezer embert a birkanép meg elhiszi, miről beszélünk?


De magam is fotózom, a fotóim többségén nincsen senki, miközben csoportosan ott vannak körülöttem. Csak 10 percet kell várjak arra, hogy éppen senki ne legyen a képben.


Arról ne is beszéljünk, tömeg eddig is volt.


Az elviteles helyek előtt tobzódott a nép, ugyanúgy ott ettek, ugyanúgy ott voltak, csak nem ülhettek le, na bumm. A lángosozóknál 1 órás sorbanállások voltak.


De nyilván ezt hiába magyarázzuk valakinek aki tenjesen antiszociális és a képernyőn keresztül látja a "világot".

2021. ápr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
40%
Mégis mindenki tapsolt az enyhítés miatt. Viseljétek a következményét!
2021. ápr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
95%
Attól, hogy kinyit minden, ki mondja, hogy oda is kell menni? :D Ezt nem értettem sohasem, valaki fegyvert tart a fejedhez, hogy induljál meg az étterembe vagy mi? Saját döntésed, viseld a következményét....
2021. ápr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
35%
Maradjatok házi őrizetben akkor ti, ha ennyire féltek.
2021. ápr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
0%

"Mégis mindenki tapsolt az enyhítés miatt. Viseljétek a következményét!"


Én nem tapsoltam.

2021. ápr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
45%

"Továbbra sem értem: aki fél, az miértnem marad otthon az oltásig?"


Mert kajáért, gyógyszerért minimum le kell menni a boltba. Ezt miért nem értitek?

2021. ápr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
50%

"Az vált egyértelművé, hogy igencsak sokan vannak, akik ÉLNI akarnak"


Akinek az ÉLET az, hogy egy teraszon piál, az inkább maradjon karanténban örökre.

2021. ápr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
40%

"Mert kajáért, gyógyszerért minimum le kell menni a boltba. Ezt miért nem értitek?"


És mi köze ennek a teraszhoz?

Boltba menet elkerülöd a teraszt, és kész.

Mi a probléma?



"Akinek az ÉLET az, hogy egy teraszon piál, az inkább maradjon karanténban örökre."


Bocsánat, elnézést kérünk mert egészségesek vagyunk, és azok is maradunk! :(

Sajnos a mai világban már diszkriminálva vannak az egészségesek, szóval bocsánat, hogy élünk! :(

2021. ápr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
51%
Az ilyeneket, mint a kérdező, házi őrizetbe vagy diliházba zárnám. Élet fogytig🥲
2021. ápr. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!