Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kényszeríthet a tanár hogy...

Kényszeríthet a tanár hogy prezentációt mutassak be?

Figyelt kérdés
Nem fogom benyomni a kamerát, nem fogok prezentációt bemutatni, megcsinálni megcsinálom, de nem adom elő.
2021. ápr. 26. 10:17
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
96%
Nem, de így 1est fogsz kapni
2021. ápr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
18%
Nekem mondjuk a mentális egészségem jobban számítana, mint az, hogy egyest kapok. De én diagnosztizálva vagyok és van róla papírom is.
2021. ápr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
70%

Nem a kényszerítés rá a megfelelő szó.

Kötelezhet rá, hogy előadd. De a GDPR értelmében nem kötelezhet olyasmire, ami az adott helyzetben nem szükséges. A te látványod pedig nem szükséges ahhoz, hogy valamit bemutass. Sőt, nem is praktikus. Elindítod a bemutatót, azt a használt platformon prezentálod (megosztod a képét), és szóban elmondod hozzá, amit el kell mondanod.

2021. ápr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
50%

"a kezelés sokszor éveken át tart, nem annyi hogy egyszer elmész pszichológushoz és meg van oldva"

és nem is annyi, hogy menekülsz a helyzetek elől. a problémát kezelni kell, nem megkerülni. most még csak egy gagyi prezentáció az iskolában, mi van mikor majd állásinterjúra kell mennie, hogy ne kerüljön az utcára? abból is kihúzza magát, és inkább vállalja a hajléktalanságot?

tudom hogy ez egy probléma egyeseknek, de így nem élheti az életét.

2021. ápr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
2%
Igen, abból is kihúzom magamat. Igen, élhetek így. Úgy élek, ahogy akarok.
2021. ápr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
65%
#24 de te nem érted, hogy ez nem problémák megkerülése. A kezelés nem csak abból áll, hogy odaállsz és megcsinálod a prezentációt. Akinek súlyos szorongása van, annak nagyon komoly támogatásra, lelki felkészülésre van szüksége előtte, különben egyszerűen nem képes megcsinálni.
2021. ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
40%
25: Ha te hajléktalanként akarsz a jövőben élni, az a te dolgod, de nem kellene a kérdezőt is ilyen úton elindítani. Talán ő nem állandó szorongásban és nélkülözésben akarja leélni az életét.
2021. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%
#27 Te olyan hülye vagy, mint a segg. Én magamról beszéltem, hol írtam én bármit is a kérdezőnek?
2021. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Legalább 5 percet fordítanál arra, hogy elolvasol legalább egy wikipédia oldalt arról, mi is az a szorongás. A fajtádnak semmilyen tanácsot nem kéne adnia senkinek, de mégis ti vagytok a leghangosabbak.
2021. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Ne veszekedjetek már xD Kezdd unalmas lenni
2021. ápr. 26. 19:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!