Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Láttál már paranormális...

Láttál már paranormális jelenséget(szellem stb.)?

Figyelt kérdés
Csak érdekel a téma.

2021. ápr. 26. 13:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi vagyok! 😁 Szeretem az ilyen történeteket. (Nappal!😂)
2021. ápr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Igen.

Egyszer láttam, hogy időben jött a Volánbusz.

2021. ápr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2 Jót röhögtem de nem pont ilyen sztorira gondoltam.
2021. ápr. 26. 15:28
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár lehet, hogy az ezotéria témakörbe jobban illene. Egy rokonom eltűnt, keresték, este arra ébredtem, hogy áll a szobámban háttal az ablaknak, a beszűrődő utcafényben csak a fekete sziluettjét láttam, de azt gondoltam, hogy ő az. A kutyám felébredt velem együtt és nagyot nyújtózkodva ásítva, farkcsóválva köszöntötte, egyenesen rá nézett. Én azt gondoltam, ez nem lehet, visszafordultam a fal felé és tovább aludtam. Másnap délután hívtak telefonon, hogy megtalálták holtan. Biztos, hogy félálomban láttam őt, különben nagyon megijedtem volna, de a kutya ahogy köszönt neki, az nagyon valóságos volt. Ráadásul egy percig se gondoltam, hogy halott lehet. Nem vagyok persze teljesen biztos benne, hogy nem álomodtam, de olyan 80% esélyt adok annak, hogy nem álom volt, 20% hogy csak álom.
2021. ápr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha nincs nyitva a 3 szemed akkor nem valószínű hogy ő volt.Bár én is láttam már szellemet.De én nagyon nem akartam magamnak hinni.
2021. ápr. 26. 16:06
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem még sajna nem történt hasonló, pedig engem is érdekel ez a téma 😔 De a családtagjaimnak van egy sztorijuk.

Egyszer a szüleim meg a 2 nővérem anyukám szüleinél voltak és az étkezőben beszélgettek, kávézgattak, stb. és mamám össze akarta szedni az üres poharakat az asztalról és amikor nyúlt az egyikért, az magától elkezdett távolabb csúszni az asztalon, aztán hirtelen megállt, mintha valaki a kezével állította volna meg. Mindenki meglepődött, erre a mama megint nyúlt volna érte és a pohár megint arrébb csúszott egy pár centit, majd hirtelen megállt, ezután már sikerült "elkapnia". Teljesen egyenes volt az asztal, nem lejtett egyik oldalra sem, nem volt nedves se a pohár, tényleg nincs rá semmi kézzel fogható magyarázat.

2021. ápr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%

1× egy rokon volt nálunk, 1000-el hallgattunk zenét. Akkor semmit sem tapasztaltunk. Majd később észrevettük, hogy a konyhaszekrényben lévő üvegtál-tető ripityára tört.

A hanghatástól.

2021. ápr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A fürdőnkben régen volt 2 mű orchidea cserépben, kicsivel szemmagasság felett. Pár hónapja, egyik este csukott ajtónál és ablaknál fogat mostam, semmi huzat vagy bármi hasonló nem volt. Semmi különöset nem vettem észre, amikor egyszer csak a síricsendben mindenféle előjel nélkül, megindult az egyik cserép. Hallottam, ahogy a polc felületén megmozdul, mintha valaki kicsit lökött volna rajta. Totál lefagytam, libabőrös lettem és sietve elhagytam a fürdőt. Kicsit para volt.


A másik, ami azért még jobban beparáztatott, pedig éjfél fele történt, szintúgy pár hónapja. Az ágyam alatt van egy hosszabbító, mert elég rossz helyen van a konnektor és így sikerült megoldani. A lényeg, hogy kicsit magam alatt voltam, sírás határán. Megint csak a néma csendben, azt hallom, mintha a hosszabbítót valaki húzná a földön. Az volt benne a legijesztőbb, hogy (nem mértem de) vagy félpercig hallottam. Pont a fejem alatt volt, és én össze szoktam kicsit tekerni, hogy reggel ne essek át rajta és nem úgy volt, ahogy hagytam lefekvés előtt. Nagyon megijedtem, kihúztam a konnektorból és kidobtam az előszobába. Mondanom sem kell, hogy utána még kicsit fent maradtam :D

2021. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem láttam, pedig szellemet is idéztem saját gyártású quoija táblával.
2021. ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Velem az történt, hogy egyik éjszaka felébredtem. (Tisztán emlékszem mindenre, nem álmodtam, tudtam józanul gondolkodni) és arra kelek, hogy a szemembe süt a hold. Mondom magamban: Most komolyan a szemembe világít a holt? Aztán valaki hozzámszólal, hogy "Boti, ébredj! Botond ébredj!!! (Női hang volt, ismeretlen.)(A családban mindenki aludt)Aztán hirtelen felmegy bennem az energia, nézek ide oda, hogy ezt mégis ki mondta, meg hogy ez mégis hogy lehetséges. Úgy kirázott a hideg, hogy még remegtem is. Tegnapi éjen történt. Lehet ma is majd hozzámszólal.
2021. ápr. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!