Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ezzel így?

Csak én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés
Esténként olyan rossz érzés tör rám, az életem minden problémája eszembe jut, sokszor kap el pánik és halál félelem sosem tudok aludni vagy nem túl gondolni dolgokat, szorongás fog el meg érzem hogy a torkomban hatalmas gombóc keletkezik. Sírnék folyton.. Egyszerűen sosincs normális nyugodt éjszakám, nem tudok lenyugodni. Mással is előfordul ez hogy elfogja az ilyen fajta pánik egyedüllét következtében, főleg este ?
2021. ápr. 27. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Orbáncfű teát próbálj meg, vagy citromfű teát éjszakára.

Kicsit segíthet, de ha ez rosszabbodna, keress fel egy szakembert.

2021. ápr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, velem is ez van mostanában 😕
2021. ápr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ezeknek a "Csak én vagyok ezzel így?" kérdéseknek nagyon nincs értelme.


7,674 milliárdos lakossággal a földön valószínűleg nem tudsz ha akarsz sem olyan kérdezni, amivel "csak te vagy úgy".


Plusz erre mit lehet mondani?


Konkrétan csak azért raktad ki a kérdést, hogy kiírd magadból a bánatod.


Ennek mi értelme?

2021. ápr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Az az értelme hogy privátban kaptam segítő választ, és talán kicsit megnyugtató hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával. De hadd tisztázzam,hogy ez egy KÉRDÉS volt, nem önsajnaltatás és ez az oldal egy olyan oldal amelyen KÉRDÉSEKET lehet felteni, amit mondjuk valaki nem tud megbeszélni a szüleivel, vagy a körülötte levő emberekkel. Néha egyébként egészséges kiírni magadból a “bánatod” ha már senkinek sem beszélsz róla évekig de hidd el ezen az oldalon többen teszik ezt ennél “durvább” módon. Amivel végülis szerintem semmi baj nincs, mert emberek vagyunk és nyilván jól esnek egy kicsit vigasztaló válaszok is. De ha nem tetszik egy kérdés lapozd tovább és kész. Nem kell itt ilyen stílusba negatívan válaszolni mert azért amit leírtam elég rossz dolog hogy ilyen fiatalon minden nap így érzek és nem tudok ellene tenni. Én ha olvasok egy kérdést, és az illető leírja hogy mi problémája van vagy megpróbálok segíteni ( ha tudok) vagy ha nem de nem szimpatikus a kérdése bár szerintem semmi rosszat nem írtam ki ide, akkor tovább lapozom. Na tehát ennyi igazából.
2021. ápr. 28. 13:32
 5/5 A kérdező kommentje:

#1 Nagyon szépen köszönöm a válaszod, mindenképp megpróbálom! :)

#2 Ha esetleg szeretnél valakivel beszélgetni, akkor nyugodtan írhatsz nekem itt privátban is. Lehet jól jönne egy beszélgető társ.

2021. ápr. 28. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!