Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem oltatom be magam agyon...

Ha nem oltatom be magam agyon fognak verni mert az emberek egészsége?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 28. 11:59
A kérdező szavazást indított:
Igen!
Nem.
Még nem haltál meg covidba?
27 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Nem fognak agyon verni ... nincs agyad (de ez abbol is latszik, hogy vakcina-rettego vagy) :)
2021. ápr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%

Menj ki futni egy kicsit a termeszetbe ... egy kor alatt tobb karosanyagot szivsz magadba, mint amennyit egy talca vakcina tartalmaz.


Egyel egy kis gyorskajat, vagy kinait :) ... ezek mellett a covid olyan mint a multivitamin :D

2021. ápr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak nem kívánok egy lapon lenni ilyen kirekesztő emberekkel, tök jó érzés volt első hullámban is hogy volt egy covidos ismerősöm és úgy kirekesztettek mint egy replásat, konkrétan akkor 2 haverom volt majd 1 éven keresztül aki meg mert közelíteni, ku*va jó érzés volt :)
2021. ápr. 28. 12:06
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
2.Persze,a futás károsabb mint a vakcina.Van baj.
2021. ápr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Te dontesed ... de nem sok ertelme van, csak megnehezited a sajat eleted.
2021. ápr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tényleg első, miattam fogsz meghalni, korházban dolgozom, ilyen mellett mint én esélyed sincs..
2021. ápr. 28. 12:14
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Francnak provokálsz, senki se fog agyonverni, max nem engednek be olyan helyekre ahová kérik az oltást. Ezt pedig nyilván vállalod azzal, hogy nem adatod be.
2021. ápr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
69%
8. Az egyes kezdte a meg bélyegzés.
2021. ápr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

Ja megint egy kérdés, ahol ha nem vagy oltásrettegő, lepontoznak dühödten a fenébe. -_-

Na mindegy leírom. Én beoltattam magam, bár sokat agyaltam rajta. És k-rvára nem érdekel más beoltatja-e magát. Igazság szerint a kormány nyomorék szar kommunikációja miatt jóval több oltásellenesre számítottam.

2021. ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%
Agyonverni. Lincselni főképpen a "normális életet" akarók és a gődényisták akarnak, nem egy orvost megfenyegettek halálosan az oltások miatt. Ennyit erről. Hiába próbáljátok magatokat valamiféle mártírként beállítani, az agresszív, gyilkolni-koncolni akaró emberek a ti szektátokból kerülnek ki.
2021. ápr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!