Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem oltatom be magam agyon...

Ha nem oltatom be magam agyon fognak verni mert az emberek egészsége?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 28. 11:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
11. De most is te skatulyázol be mártírnak, gyilkolni-koncoli akaró embernek, meg próbálunk? nem vagyok tagja semmiféle politikai mozgalomnak..
2021. ápr. 28. 12:49
 12/14 anonim ***** válasza:
62%
Hagyjátok már abba ezt a kib*szott szardobálást, miért nem lehet szeretni a másikat?! Miért vagytok ennyire szemetek! 😭
2021. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12. Gondolom sokaknál ez úgy van, hogy vagy beoltattad magad vagy oltásellenes áltudós vagy.
2021. ápr. 28. 15:16
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki azon a szinten van, hogy mindenki egy oltásellenes laposföld hívő aki nem oltat, annak a véleményével minek is foglalkozol? Ezekkel a megnyilvánulásokkal bizonyítják, hogy az IQ szintjük nem éri el a normál szintet, mert nem képesek objektíven elfogadni más véleményt.


De amúgy a kérdésre válaszolva, szerintem igen, vannak olyan elborult agyú emberek a témában, akik szemtől szemben biztos nekem támadnának, mikor megtudnák, hogy nem oltattam, és nem is tervezek. Az, hogy miért, az senkit nem érdekel, csak egy laposföld hívő oltásellenes lehetek.

Az már más kérdés, hogy várom szeretettel az ilyen nem egészen épelméjű embereket aki agyon akar verni az övétől eltérő véleményem miatt.

2021. ápr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!