Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy érjem ezt el?

Hogy érjem ezt el?

Figyelt kérdés

Mindig az van,hogy én megyek oda mindenkihez. Kivéve ha valami olyan rendezvény van,vagy bármi ahol muszáj az interakció.

Bárhol vagyok mindig én köszönök,stb.

Hogyan érjem el,hogy azért legalább pár ember engem is megközelítsen,és köszönjön,és érdekesnek találjon?Nem fogok bohóckodni,hogy felfigyeljen rám bárki,sem zsonglőrködni. Ez nem én vagyok.

Mi kellene ahhoz,hogy más úgy gondolja hogy érdeklődni szeretne felém?Megvan a saját életem nyilván,stb viszont az már tökéletes. Nem azt a részét kell most itt rendbetenni,mert az már jó. Hogy találjanak érdekesnek az emberek,és hogy tudok érdeklődést kelteni másokban?Kicsit elegem lett abból,hogy kudarcokba fulladtam. Feladni nem tervezem,de azért nem ártana ha nem csak mindig én tennék ezerrel,és megtalálnám végre azokat,akiknek én kellek,akik számára én vagyok a jó,érdekes,stb stb.


2021. ápr. 28. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyen tekintélyed. Ezt ki kell fejleszteni...
2021. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogyan?
2021. ápr. 28. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valóban "tökéletes" lenne az életed, akkor lesz@rnád hogy ki mit gondol rólad, mert te tisztában lennél azzal, hogy mi az igazság.
2021. ápr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az odáig oké,viszont hogy tudod ezt tükrözni?Ugyanis néma gyereknek anyja se vesz telefont. Hogy mutatkozik meg a te valódi éned?
2021. ápr. 28. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!