Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy bízzon...

Hogyan érjem el, hogy bízzon bennem?

Figyelt kérdés
Húgom egyik középiskolai barátnője nemrég a mi kisvárosunkba költözött. Hihetetlenül gyönyörű nő, és szerettem volna megismerkedni vele. Viszont szó szerint retteg tőlem. Megfigyeltem, hogy minden férfival tartózkodó, de olyan mintha én lennék a kriptonitja, ha fél méternél közelebb vagyok hozzá megfeszül az egész teste. Kérdeztem a húgomat, és csak annyit árult el, hogy amióta egy egyetemi kapcsolata nagyon rosszul sült el, azóta tart a férfiaktól, és mivel én nem vagyok egy átalagos férfi, így tőlem jobban tart. Gondoltam, ha megismer kicsit akkor feloldódik, és rájön, hogy tőlem nem kell tartania bármennyire is nagydarab vagyok. De nem így lett, pedig a három húgom is mondta neki, hogy hiába alkatilag egy medve vagyok igazából egy nagy plüssmaci vagyok. Eddig mindent megtettem, már csak azért is mert már idegesít, hogy ha ketten maradunk valahol, akkor szó szerint hanyatt homlok menekül előlem, de esélyem nincs, hogy bebizonyítsam neki, hogy tőlem nem kell félnie. Ötletem nincs, hogy pontosan mi történhetett vele, nyilván bántotta az exe, bár soha nem fogom megérteni, hogy egy férfi miért tehet ilyet egy nővel. Már letettem arról, hogy meghódítsam csak annyit szeretnék , hogy ne rettegjen a közelemben. Mit tegyek, hogyan lehet elérni, hogy bízzon bennem?
2021. febr. 27. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, erre most nem te vagy a megfelelő személy... Kicsit szociális fóbiával küszködőnek tűnik, és így meg... te max egy "vizsgafeladata" lehetsz, hogy leküzdötte-e már a félelmét...
2021. febr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Poszttraumás stressz szindrómát nem fog tudni egyedül feldolgozni. Nem neked/személyednek szól, hanem a hasonló dolgok (bármi, amiben arra az emberre/eseményre emlékezteted) miatt kapja el a pánik és lép ki a helyzetből.
2021. febr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom: van -e lehetőséged írásban beszélgetni vele, vagy ettől is tart esetleg.
2021. febr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki, hogy ebben a kétszemélyes játékban nem nálad van most a megoldás kulcsa.
2021. febr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jönnek be neki az ilyen alkatú srácok,ne erőltesd,piszok rosszul érezheti magát.
2021. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!