Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy minden...

Volt már olyan hogy minden amiben hittetek a szemetek előtt dőlt össze? Hogy találtatok új célt, álmot az életben?

Figyelt kérdés

Amikor a világnézetetek alapjaiban rendült meg, a számotokra fontos ügyekről kiderült hogy senki más nem hitt bennük és csak pózolókkal voltatok körülvéve, és még ti éreztétek magatokat hülyének az idealizmusotok miatt. És ezért az idealizmus átfordult maró cinizmusba, közben pedig legbelül érzitek hogy ez is destruktív mert így nem tudtok hinni semmiben és csak céltalanul bolyongtok az életben.

Hogy lehet megtalálni azt amiben ezek után is érdemes hinni?



2021. ápr. 29. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Amit megtapasztaltál csak annyit jelent hogy nem láttad reálisan önmagad és a világot és ez most helyére került. Ami nagyon jó mivel sok ember idáig sem jut el. [link]
2021. ápr. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Igen, még a 2010-es évek elején, és azóta se változott vissza semmi. Ha ezt jelenti, hogy a dolgok a "helyükre" kerültek, akkor inkább sose kerültek volna oda... Ráadásul kis időeltéréssel, de szinte egyszerre csalódtam a vallásban (vallásosokban) és egy teljesen másik területen. Nagyon rossz érzés, nincs nagyon senki, akivel beszélni lehetne róla, vagy ha lehet is nemigazán érzi át. Nem találtam semmi új világnézetet, ahogy írtad, csak bolyongok én is azóta céltalanul. Én is rettentő cinikus lettem amúgy, főleg az egykori "szövetségesekkel" szemben.
2021. ápr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod elmesélheted, hogy miből ábrándultál ki ennyire.
2021. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keress rá a spiritualizmusra neten.
2021. ápr. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Spiritualizmussal csak ésszel, volt, akinél inkább rontott a helyzeten.
2021. ápr. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kései Sirató ***** válasza:
Én az egyházamból ábrándultam ki. Olyan mértékű rosszindulatot tapasztaltam, amilyenre soha nem számítottam volna.
2022. ápr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!