Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elképzelhető hogy szeptemberbe...

Elképzelhető hogy szeptemberben még mindig online oktatás marad az egyetemeknél?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 29. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
remélem - nekem sokkal jobb a munkahelyem mellett!
2021. ápr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem hiszem
2021. ápr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem hiszem. Nagyon remélem, hogy nem. Legalább hibrid legyen.
2021. ápr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon remélem, hogy nem. Én passziváltam is, mert már azt hittem konkrétan meghülyülök ettől az online oktatástól. Semmit sem várok jobban, minthogy megint normálisan egyetemre járhassak és visszamehessek a koliba.
2021. ápr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
#2 vagyok, nem értem hogy egy kérdésnél ahol az emberek véleményét kérik ki, akkor minek kell lepontozni a véleményem? Kiszabadult a kinder kommandó vagy mivan?
2021. ápr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Igen, mivel ősztől jön a negyedik hullám.
2021. ápr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
#6 mikor volt a harmadik 🤣😅😆 valamiről lemaradtam
2021. ápr. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos nem hiszem ('sajnos' oka: estis vagyok, tehát heti 43 óra munka mellett tolom, heti 4 nap van sulink, beadandó-hegyek, zh-k, heti zh-k és kvízek, ráadásul őszre az irodába is visszatérünk).

Hacsak nem jön olyan mutáció, ami ellen nem véd az oltás és a már korábban fertőzésen átesés ÉS legalább ilyen súlyos, akkor nem lesz negyedik hullám, mert kialakul a nyájimmunitás.

Amúgy én nem negyedik hullámot akarok nyilván, de minimum 50% home officet igen és azt, hogy legalább hibrid oktatás legyen, szervezzék 2 napra a gyakokat, előadás async online. Bár estin a teljes táv is működne. A tanár is bent rohad este 9-ig (ha nem negyed 10-ig), ne mondja senki, hogy neki nem lenne jobb, hogy nem kell utána még villamosoznia.

2021. ápr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
#7 most van a harmadik. Ha nézel egy grafikont az esetszámokról vagy a halálozások számáról, akkor azon jól látszik. Ha logaritmizált skálán nézed, akkor még látszik az első is.
2021. ápr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
7-es, ugye a saját ostobaságodon röhögsz ilyen jót?
2021. ápr. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!