Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha ilyen jókat beszélgetünk...

Ha ilyen jókat beszélgetünk mirét nem keres sose magától?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy lánnyal, akivel nyelvvizsgán találkoztam.

Órákig chatelünk, nagyon aranyos, nem bírjuk abbahagyni, este mindig telerakjuk szivecskékkel a chatet úgy köszönünk el.

De magától sosem keres. Kipróbáltam két napig, hogy ha nem írok vajon ír-e, de nem. Egyáltalán nem ír.


Van valakinek tippje, hogy mitől lehet? Mindketten 17 évesek vagyunk ő fél évves fiatalabb nálam, egy éve ismerem.

Aztán ráírok és egyből ír stb stb.


2021. ápr. 29. 13:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
miért*
2021. ápr. 29. 13:24
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

félénk, önbizalomhiányos, várja, hogy a fiú kezdeményezzen

ez teljesen normális

2021. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Ugyanezt csináltam lányként... soha egy férfira se írtam rá. :) Nem tudom miért... de ha online voltak, reszketve figyeltem mikor jön az üzenetük. Ne keress benne logikát, nem tudom. De ha megvesztem értük, akkor is arra vártam, hogy írjanak ők először. Ha ez megvolt sokszor, utána már én is írtam nekik amint "megszokott" lett a helyzet. De ez sok idő volt.
2021. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Ugyanaz van nálam is, mint 3nál. Amíg nem vagyunk együtt konkrétan, addig bennem az van, hogy a férfinak kell keresnie engem, ha szeretne tőlem valamit. Utána már én is írok, de amíg nem biztos, hogy én kellek neki, addig nem. Viszont én is nagyon vártam mindig, hogy írjon a kiszemelt:) szóval szerintem emiatt nem kell rá haragudni, sok nő ilyen, nem tehet róla.
2021. ápr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4: gratulálok. aztán ha senki nem keres még te leszel megsértődve.
2021. ápr. 29. 19:13
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
5 nyugi keresnek, elég sokan;) amúgy ezen nem tudom mért kell kiakadni, egy férfi dolga az udvarlás, nem pedig egy nőé. Elég elfuseráltak a pasik, ha nem így gondolják. Nekem nem is kéne ilyen "férfi";)
2021. ápr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk az udvarlás és aközött, hogy mindig mniden alkalommal a fiú keresse chaten a lányt nem feltétlenül látom az összefüggést.

Úgy is tud udvarolni a fiú, ha néha a lány ir. Legalább a fiú is látja, hogy érdekli, ami elég fontos.

De igy totál egyoldalúnak látszik, az meg taszitó tud lenni.

Nekem már túl teszetoszának látszik egy lány, ha mniden egyes alkalommal nekem kellene keresnem. Hozzáteszem még mindig chatről van szó.

2021. ápr. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

6: ki mondta, hogy össze akarok vele jönni? :D beszélgetésről van szó. Azt ugye vágod, hogy az olyanokat mint te kb mindenki utálja? Kis hercegnőset játszó primadonna, aki még arra sem veszi a fáradságot, hogy írjon annak aki érdekli őt és elvárja, hogy majd úgyis ír. Közben meg egy nagy rakás semmi. Szégyen ahogy viselkedtek.

Ahogy 7-es írja még mindig chatről van szó.

2021. ápr. 30. 08:32
 9/16 A kérdező kommentje:
Eléggé egy elb*szott kis ringyó lehetsz, ha úgy gondolod, hogy még udvarlásnál is csak a fiú írhat, a lány meg majd várja. Mondom. ha meg nem ír még te leszel megsértődve, mert tényleg kéne a pasi. Kicsit vissza kéne venni az egótokból.
2021. ápr. 30. 08:34
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha ez megnyugtat a normál férfiaknak nem kell ilyen "nő", mint te. A normál férfinak egy kölcsönösen érdeklődő, intelligens, nem dáma ribizlit játszó nő kell.
2021. ápr. 30. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!