Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha ilyen jókat beszélgetünk...

Ha ilyen jókat beszélgetünk mirét nem keres sose magától?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy lánnyal, akivel nyelvvizsgán találkoztam.

Órákig chatelünk, nagyon aranyos, nem bírjuk abbahagyni, este mindig telerakjuk szivecskékkel a chatet úgy köszönünk el.

De magától sosem keres. Kipróbáltam két napig, hogy ha nem írok vajon ír-e, de nem. Egyáltalán nem ír.


Van valakinek tippje, hogy mitől lehet? Mindketten 17 évesek vagyunk ő fél évves fiatalabb nálam, egy éve ismerem.

Aztán ráírok és egyből ír stb stb.


2021. ápr. 29. 13:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
6-os. örülj, hogy írnak. szánalmas nőhöz szánalmas (és gerinctelen) pasi illik. ;)
2021. ápr. 30. 08:53
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

El nem tudom képzelni ki akar beszélgetni veled... írunk valamit, és te úgy resgálsz mintha egy párttüntetésen lennél vagy any.dat szidnánk.. Ember, nyugodj már le. Fogadd el hogy az emberek sokfélék, és sokféleképp viselkednek. Ha ezen felkapod a vizet, ha rosszul adnak vissza a boltban mit csinálsz? Leütsz valakit?

Kis elfogadás, tudod.

2021. ápr. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szerintem ittp ont te voltál az aki provokált, te voltál az aki olyan dolgokat feltételezett amiket le sem írtam. Ha itt ilyet csinálsz mit művelhetsz szerencsétlen "barátaiddal"?
2021. ápr. 30. 10:03
 14/16 anonim ***** válasza:
A hármas válaszoló vagyok, most írtam másodjára...
2021. ápr. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mellesleg itt mindenki normál hangnemben írt neked választ, max félreértettük a kontextust... mivel ez egy névtelen fórum és nem ismerünk. :D

Ehhez képest hogy írhatsz olyat hogy "téged mindenki utál". Normális vagy?

Nem, én ezért nem utálnék senkit. Megvan az oka minden viselkedésmintának, képzeld el, nem minden lélgező embert a gyűlölet vezérel. Kicsit moderáld az indulataid.

2021. ápr. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Laylah ***** válasza:

17 évesen elég nagy pofád van a semmire.

Azt meg egy szóval nem említetted, hogy beszélgetésről van szó vagy össze akarsz jönni vele, márpedig a "nagyon aranyos", meg a "szívecskékkel bombázzuk egymást elalvás előtt" eléggé az utóbbira enged következtetni.

Írjál neki, ha érdekel, mondd meg neki, hogy neked rosszul esik, hogy ő sosem ír magától, aztán majd leringyózhatod őt is, ha azt találja válaszolni, hogy te vagy a fiú, írj te.

2021. ápr. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!