Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történt, hogy ekkora...

Mi történt, hogy ekkora hatalmas oltási hajlandóság van, hogy emberek hajlandók órákon át sorban állni a Pfizerért? Van még olyan európai ország, ahol az ország lakosságának kb fele beoltatná magát?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 30. 09:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Van.
2021. ápr. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Van.
2021. ápr. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Minden országban folyamatos az oltás és a hajlandóság, nemcsak itthon. Csak magyarország rendelt ennyiféle oltást hogy válogatni lehessen, de ez se jó a népnek. Van ország ahol egyféle van, nincs vita. Azért állnak sorban.
2021. ápr. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
Szerencsére én és még sok másik értelmes ember nem áll be a birkák közé, tartani a markát az oltásért... N
2021. ápr. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%

Ja! Szinte sehol nincs ilyen luxus, hogy a nép válogathat, milyen oltást szeretne! De, állítólag itt diktatúra van...

A legtöbb országban az emberek örülnek, ha egyáltalán kapnak valamilyen oltást...

Itt is az ellenzéknek köszönhető, hogy az emberek így válogatnak... Telebeszélték a nép fejét a helyességeikkel, hogy csak a Pfizer jó, a többi nem...

2021. ápr. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

4# Majd ha súlyosan elkapod a vírust, és kórházba kerülsz, akkor hangoztasd hogy milyen jól döntöttél hogy nem kérted az oltást.

Így ugyanis hatástalan a véleményed.

2021. ápr. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
6# elkaptam már és tünetmentesen átestem rajta. :D ennyit a nagy, veszélyes vírusról. 😁
2021. ápr. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
èn nem akarom az oltàst, de meg van kötve a kezem... nekem itt nincs olyan hogy nem korlàtoznak, nem különböztetnek meg, ès hogy vàlaszthatok.... dehogy van ilyen...
2021. ápr. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
#7 Én meg el sem kaptam, pedig volt rá alkalmam bőven. Az ugye megvan, hogy nem volt mindenki ilyen szerencsés?
2021. ápr. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

#9:

Hagyd a fenébe, ez a tipikus oltás ellenes vérpistike, mindenhova odaböfögi a hülyeségeit a vigyori szmájlijaival, hogy ő milyen gizda gyerek, mert ő nem oltatja be magát.

2021. ápr. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!