Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel töltenétek a helyemben...

Mivel töltenétek a helyemben ezt az időszakot?

Figyelt kérdés

Passziváltam a félévemet, majd szeptemberben szeretném folytatni az egyetemet. Addig viszont tulajdonképpen szabad vagyok, de nem nagyon tudom mit kellene csinálnom, hogy ne csak úgy elteljen ez az időszak. Itthon élek a szüleimmel egy vidéki kisvárosban és eddig tulajdonképpen itthon foglaltam le magam pl. kipróbáltam új hobbikat, nyelvet tanultam, olvastam, sorozatokat néztem, elkezdtem növényeket tartani, főztem és sütöttem. Szóval tulajdonképpen különféle hobbikkal, szabadidős tevékenységekkel ütöttem el az időmet. Most, hogy kitolták a kijárási korlátozást és lassan "nyitunk", el szeretnék majd menni az egyetemi könyvtárba, mert szeretnék elkezdeni dolgozni a szakdolgozatomon. Gondolkozom azon is, hogy elmennék esetleg valami edzőtermi csoportos edzésre, ha kinyitnak. Keresek munkát is, mert szívesen dolgoznék, de ebben egyelőre nincsenek nagy sikereim. Önkénteskedni is szívesen önkénteskednék, de ilyen lehetőséget még annyira sem találok mint munkát.

Szóval kíváncsi vagyok, hogy nektek van-e valamilyen ötletetek, amivel hasznosabban tölthetném el az időmet és emberek között lehetnék, mert már hiányzik a társaság is.


2021. ápr. 30. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk elmenj dolgozni?
2021. ápr. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szeretnék, de eddig nem találtam munkalehetőséget.
2021. ápr. 30. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében majdnem az összes ötletemet leírtad.

Annyi, hogy sokat sportolnék. Akár napi 1 órát. Akár otthon, ha/amíg nincs más.

2021. ápr. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még ezeken a remek ötleteken kívül felvehetnéd a volt évfolyamtársaiddal is a kapcsolatot, hogy bizonyos időközönként együtt is tanulhatnátok pl. :)
2021. ápr. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen, a sport az egy jó ötlet. Én soha nem sportoltam, úgyhogy most kezdek vele szemezgetni, mert az egy jó időtöltés lehet és nyilván egészséges is.

Nem szeretném felvenni velük a kapcsolatot, mert igazából a barátaimon kívül nincs olyan, akivel jóban lettem volna az egyetemen (vagy korábbról sem). Amióta tart a távoktatás egyáltalán nem kommunikálunk egymással, engem sem keresett senki és én sem kerestem senkit, a szakos csoportban sincs aktivitás. Korábban sem beszélgettünk, nem voltak közös programok, nem tanultunk együtt, nem osztottuk meg egymással a jegyzeteinket, nem beszéltük meg mi volt a vizsgán stb., tehát semmiféle közösség nem volt. Mindenki elvolt a saját társaságával vagy egyedül. Úgyhogy igazából nem nagyon van kivel felvennem a kapcsolatot, mert furán venné ki magát, nincs miért és valahogy engem sem vonz, mert értelemszerűen beszélgettünk és barátkoztunk volna korábban is, ha lett volna miért.

2021. ápr. 30. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!