Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kolduló ismerőssel mit lehet...

Kolduló ismerőssel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, tizedikén kap fizetést, huszadikán már alig van pénze, harmincadika körül már kölcsön szokott kéregetni, többek között tőlem is.

Eddig nagyon nehezen, de le tudtam rázni.

Mit tudnék tenni a jövőt illetően?

Nem szeretnék adni neki, ezért eddig nem is adtam, de ez minden hónapban többször eljátssza, facebookon is, személyesen is.

Egyszerűen nem tud bánni a pénzzel, amint megkapja irány a pláza, aztán hetekig nézi a plafont.


2021. máj. 1. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Nálunk a dolgozók között is volt téma, hogy a főnök felesége mennyit költ, hány órában dolgozik. A határok nincsenek élesen kirajzolódva, mert néha nekem is nyilvántartást kellene vezetnek mások számára.
2021. máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
*vezetnem
2021. máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb, ha azt mondod, hogy neked sincs... abba nehéz belekötni mindenféle kifogással, hogy de visszaadja stb.
2021. máj. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérdez, akkor válaszold, hogy éppen töle akartál volna kérni fizetésig kölcsön valamennyit.
2021. máj. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kár hazudozással fáradozni. Meg kell neki mondani, hogy a múlt hónapba sem adtál, most sem fogsz, és a következő hónapban is feleslegesen fog jönni. Ha balekot keres, keressen tovább, mert te nem vagy az.
2021. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!