Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meséltek sötét humorú történet...

Meséltek sötét humorú történetet, ami veletek vagy ismerőssel fordult elő?

Figyelt kérdés

Engem egyszer a munkahelyen (idegenforgalom) leszolított egy napszemüveges férfi, hogy merre találja ezt meg ezt a helyet.

Mondtam neki, hogy innen nehéz elmagyarazni, inkább kövesse a táblákon a kiírásokat, minden nyilakkal jelölve van.


Akkor vettem észre, hogy van nála egy fehér bot is...


2019. ápr. 29. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom ez annak számít-e, de leírom.

Egy távolabbi ismerősömmel összefutottam valahol és kicsit beszélgettünk. Kérdeztem hogy van, a családdal minden rendben van-e. Mivel elfelejtettem hogy hívják a gyerekét megkérdeztem, hogy mi is a neve a lányának? Akkor mondta, hogy fia van, nem lánya. Na, akkor ott égtem rendesen, mivel annyira lányos kinézetű fia van, hogy én sokáig lánynak hittem. Ezzel nem vagyok egyedül, több más közös ismerősünk is lányként emlékszik a fiára.

Próbáltam ott menteni a menthetőt, csak annyit tudtam kinyögni, hogy mostanában kicsit rossz a memóriám, én úgy emlékeztem lánya van. :D Elég kínos volt az ott akkor, főleg, hogy láttam az őszinte meglepettséget az ismerősöm arcán.

2019. ápr. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
64%

Múltkor egyik ismerősömnek a fiát láttam a boltban. Üdítőt vett a csávó. Mondtam neki, ha ezt apád meglátja nagyon meg fogja csóválni a fejét. (Alkesz az öreg). Azt mondta a srác, hogy azon nagyon meglepődne, mert az apja fél éve halott.


Van egy frissebb, de az csak ciki volt. Találkoztam régebben látott cimborámmal meg barátnőjével az utcán. Gratuláltam majd kérdőre vontam, hogy miért nem szólt, hogy napokon belül itt bizony baba fog születni, mert ez már a terhesség vége lehet ahogy nézem. Kiderült a kisasszony csak 'picit' elhízott.

2019. ápr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!