Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen utálkozó ismerőssel?

Figyelt kérdés

A történet az, hogy én egy éve megismerkedtem egy fiúval akinek akkor még volt barátnője. El akarta hagyni a csajt, így is tett. A csaj és egy fiú "haverja" azt hitte miattam hagyta el a barátja, de egyébként nem. Mi csak jóba lettünk de nem jöttünk össze. A csaj haverja akiről szó van már évek óta szerelmes a csajba, de max haverként tudott a közelébe férkőzni. A szakításuk után kb fél évre rá kezdett el engem egy képem alatt nyilvánosan pocskondiázni, hogy én milyen nő vagyok, meg mit képzelek magamról, hogy elveszem más nő barátját..

Én akkor már el is felejtettem ezt az egész történetet, lehet ő akkortájt (fél évre rá) tudta meg, mert akkor írta ezt.

Akkor a srác akinek akivel jóban lettem, bevédett, rá egy másfél hónapra összejöttünk..

Fél évig együtt voltunk. A volt barátnő, és annak fentebb említett haverja is többször próbált belerondítani a kapcsolatunka, de végül nem miattuk ért véget.

Volt barátommal már két hónapja vége a kapcsolatunknak, neki egy hete lett új barátnője, amit a közösségi oldalon fel is tüntettek.

A haversrác engem és volt barátomat is nagyon utál, oda is kommentelt a kapcsolatos posztukhoz egy nem túl szépet.

Engem is bejelölt ismerősnek a srác (régebben ahogy az említett csajjal velem is össze akart jönni, vele viszont kb barátok lettek)

Szóval ne jelöljem vissza, és akkor nem tud rosszakat mondani rólam legalább az én oldalamon, vagy jelöljem vissza, és higgadtan üzenetben próbáljam megbeszélni vele, hogy mi a problémája, és miért érzi azt, hogy köze lenne ehhez a történethez?

20L



2018. márc. 4. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy milyen az ismeretség. Hogy ha sok közös ismerős van, sokat találkoztok stb akkor jobb lenne megbeszélni hogy ha a közösségi oldalakon kívül szinte nem is látsz belőle semmit akkor felesleges felhozni.
2018. márc. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ne jelöld vissza. Az előzmények alapján, sok jó nem sülne ki belőle.
2018. márc. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!