Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez a nagy testpozitivitás...

Ez a nagy testpozitivitás mozgalom nem inkább káros a nőkre nézve?

Figyelt kérdés

Miért akarják elfogadtatni az emberekkel, hogy a kövér a szép, hogy a hurkák egészségesek? Hogyan lehetne az?

Értem, sőt egyetértek azzal, hogy a kövér nőket nem kell lealázni, lefrusztrálni még jobban, mint amilyenek. De ne állítsuk már be normaként, mert könyörgöm, NEM szép a háj, és különösen nem egészséges. Ezektől a Cosmopolitan címlapoktól én pl. gutaütést kapok:


[link]


[link]


Nm bírom a Sóher Norbit, de ebben sajnos igaza volt. Aki kövér, TUD változtatni rajta, ez nem olyan, hogy törpenövésű vagy és olyan maradsz, bármit teszel. Akkor miért kell behazudni, hogy te jól vagy úgy, egészségtelenül, ahogy vagy? Különösen azt, hogy te szép vagy?



#body positivity #testpozitivitás
2021. máj. 2. 09:05
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
9: 100 kg-os se egészséges maradjunk annyiban, főleg, ha 170 cm-nél nem magasabb.
2021. máj. 2. 09:54
 12/29 A kérdező kommentje:

10: :DDDDD

Hát ha már a mondandóba nem tudunk, kössünk bele a helyesírásba. Azért elmondhatnád, hogy ha te így érzed jól magad, akkor mi bajod azzal, hogy más másképpen érez?

2021. máj. 2. 09:56
 13/29 anonim ***** válasza:
75%
8-as vagyok. A 10-es válaszoló is egy példa arra, amit írtam. Szerencsétlen kövér, és ezért annyira frusztrált, hogy habzó szájjal reagál teljesen normális kommentekre. Egyértelmű, hogy fejben valami baja van.
2021. máj. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
13: inkább a lélekben van baja, mert tudja ő jól, hogy nem normális, ahogy kinéz, de valószínű, hogy már egy csomó fogyókúrát elkezdett, amit a felénél abbahagyott, és most mindenki más a felelős rajta kívül. Pedig csak akaratgyenge.
2021. máj. 2. 10:01
 15/29 anonim ***** válasza:
70%
A kövérek is emberek. Csak nem olyan sokáig :)
2021. máj. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
49%

Már megint a sarkítás. Mert szerinted a megalázás jobb? A napokban dobott fel a FB egy videót, amiben egy nagydarab nő bemegy a kávézóba, ahol light lattét és salátát kér, mire a barista elkezdi alázni csak azért, mert a nő kövér.

Őgy általában nem tudhatod, valaki miért az. Igen, lehet azért, mert egész nap a kanapén tesbed, Nteflixet néz és édességet zabál, de lehet azért is, mert valami betegsége van, és nem tud lefogyni. Vagy nincs elég pénze, és csak az olcsó, de kevésbé egészséges ételeket tudja megvenni. Vagy már lefogyott 150km-ról, de még mmindig 90kg, és te vagy azt látod. (Meg Schubertnorbi és Lófejűréka)

2021. máj. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
94%

#16


Azt én is láttam:D

Bár szerintem a videó készítője eléggé provokáló videókat csinál.


Amúgy ti csak ezt a két végletet ismeritek? Vagy elítél vagy teljesen támogat. Ilyen köztes dolog nem lehet hogy leszarom mi van velük? Ők békén hagynak engem. Én békén hagyom őket. És mindenki él békességben

2021. máj. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
49%
#10 nagyon magára ismert most. Nyugodtan $zarj a pofámba, nem nagyon érdekel. Ez nem változtat azon a tényen hogy egy kövér ember vagy aki meg fogja fizetni a lustaság árát. Lehet hogy már most is azt fizeted, ezért vagy ilyen megkeseredett. Akkor sem fogod megmagyarázni nekem hogy a te állapotod a normális és arra büszkének lehet lenni, meg lehet teljes értékű életet élni úgy is. Nem lehet. Ha én felhízlalnám magamat akkor mindazon dolgoktól el kellene búcsúznom amik most a mindennapi boldogságot jelentik számomra. Tudod te hogy milyen jó mountainbikeozni fent a hegyekben? A természet ezer arca csak arra vár hogy felfedezzük, nem lehet megunni. Vagy csak úgy random kimenni a haverokkal focizni egy jót és élvezni a mozgást nem pedig haldokolni tőle. Vagy egy órás, izzasztó, intenzív menetet lenyomni az ágyban. A munkában és a magánéletben is energikusnak lenni. Én is voltam túlsúlyos, tudom hogy milyen +20 kilót cipelni. Folyamatosan tennem kell érte hogy ne jöjjön vissza ez a súly. Nyilván ez a nehezebbik út. Sokkal könnyebb azt mondani hogy szarsz mindenkire, te úgy vagy tökéletes ahogy vagy. Csak kit akarsz becsapni ezzel? A világot nem tudod, magadat meg teljesen fölösleges.
2021. máj. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
14-es, mondjuk ez tényleg nem volt egy szép hozzászólás. Ez már személyeskedés.
2021. máj. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
36%

18-asnak, nem vagyok kövér ember, szóval ezzel mellélőttél. Illetve kiforgatod a szavaimat, mikor pont azt próbálom írni, hogy nem csak a végletek vannak, de látom, a szövegértés nem megy, akkor meg kár is vesződni.

Csak egy példát írtam azzal a videóval, hogy van ilyen is.

2021. máj. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!