Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon negatív egy nőben ha...

Nagyon negatív egy nőben ha szeretne főállású anya lenni ha lesznek gyerekei és otthon lenni velük amíg oviba nem tudnak menni?

Figyelt kérdés

Mindig is családot akartam és sosem a karrierjer érdekelt. A mai világban pedig úgy látom nem ez a legfontosabb?

23/N



2021. máj. 2. 21:11
1 2
 1/15 anonim válasza:
50%
Sőt inkább ez nagyon is pozitìv.
2021. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azzal semmi gond nincs, hogy oviig otthon maradnál velük. Én azt még nem is feltétlen nevezném főállású anyának. Mostanság általában legkésőbb 2 évesen bölcsibe adják a gyereket, de főként az anyagiak miatt. De vannak azért még mindig, ahol otthon vannak ovis korig. Ha a pénz nem probléma, akkor szerintem semmi gond nincs azzal, ha te 3 éves koráig "otthon tartanád".
2021. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Ez pozitív.
2021. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Ha a pasi tudja egyedul fedezni a dolgokat addig, akkor semmi baj.
2021. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ettől nem leszel főállású anya. A legtöbb nő, ha teheti, akkor így tesz. Főleg ha egymás után jönnek a gyerekek.

A főállású anya azt jelenti, hogy nem mész vissza dolgozni akkor sem ha már oviban vannak a gyerekek.

2021. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
79%

Ezzel nincs gond, de ekkor 1 dolog fontos!


Stabil(érzelmi és ANYAGI)kapcsolatba szülj, FÉRFInek, ne fiúnak!

2021. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán Nem negatív ez lenne az alap, hogy amíg el nem érik az óvodás kort,addig velük vagy. Ha jön több gyerek, akkor amíg a többi is el nem éri.
2021. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerősi köreimben sőt amióta csak élek, a többség így csinálja.

Amíg nincs ovi addig anyu otthon van,


Kevesen adják be bölcsibe.

2021. máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%

Nagyon is pozitív :)


Nekem is hasonló az elképzelésem (legalább 3 gyereket szeretnék, amihez nehéz barátnőt találni), és mindenkinek az lenne a legjobb, ha otthon lenne a gyerekekkel... a "karrier" a férfi dolga :)

30/F vállalkozó

2021. máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
*Ja és igen, olyankor tehát szívás van,ha valaki ezt nem engedheti meg, és be kell adnia bölcsődébe, de egyébként, ha meg pl otthon nem foglalkoznának vele esetleg, akkor lheet, hogy a bölcsödével jobban jár még úgyis ,hogy tehát nincsen ott az anyja, mert az anyja otthon nem foglalkozott volna vele, de viszont a bölcsiben ott foglalkoznak. De tehát úgy látom, a kérdező lelkesedik az anyaság iránt, ami tök jó, tehát én úgy érzem a kérdéséből, hogy ő foglalkozna a gyerekeivel, ami tök jó. És énszerintem pl ez a klasszik anyakép ez egyáltalán nem negatív. Ez tök jó. Én mondjuk csaj vagyok, de szerintem pl legtöbb pasi is így van vele, hogy tehát nem bánja, hogyha mindenkit el lehetséges tartani, tehát,hogyha megoldható, akkor nem bánja. Én erre gondolnék.
2021. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!