Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az első kapcsolatuk előtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első kapcsolatuk előtt a fiúk általában angyali, szeretnivaló, tüneményes lényekként tekintenek a nőkre, de 1-2 kapcsolat után ez a megítélés gyakran negatív irányba változik. Akinek voltak már kapcsolatai, hogy érzi, megmaradt ez vagy eltorzult?

Figyelt kérdés

Amikor még az első kapcsolatunk előtt vagyunk, legtöbben - valljuk be - angyalokként tekintünk a nőkre, akiknek szeretet, udvarlás kell, akiknek a várát be kell venni, mint a mesében a királykisasszonynak, stb., majd amikor behatóbban is megismerjük őket(kapcsolatba kerülünk velük), ez a jellemzés már jóval árnyaltabb lesz és nem feltétlenül olyan "szívélyes". Mert rájövünk, hogy a női nem természete jóval komplexebb, mint hittük, tetteikre pedig sokszor nincs magyarázat.


Van köztetek olyan férfi, aki már túl van több kapcsolaton, és még mostanra is meg tudta őrizni a nőkhöz való pozitív hozzáállását? Aki még ezek után is angyaloknak tartja őket, és talán mindig is annak fogja? Vagy törvényszerű, hogy 1-2 szakítás után ez eltorzuljon és negatívba csapjon át? Hogy vélekedtek erről?



2018. jún. 12. 08:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Az első nővel vagyok együtt akivel életemben dolgom volt... és 17 év alatt még mindig a tündért látom benne és megveszek azért, hogy őt boldognak lássam.

Nem tudom mit tud amit más nők nem, de 17 év alatt sem tudtam kiszeretni belőle, pedig éltünk át csúnya dolgokat is (nem megcsalásos)

2018. jún. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

én már most reálisan nézem őket..


hiszen ha üzletelünk, csevegünk, hobbizunk, sportolunk, veszekedünk v nevetünk ott mát megismerhetőek


vannak az angyalok felettiektől az ördögök alattiakig

2018. jún. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem alapból úgy kénr
2018. jún. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
nyilván minél tapasztaltabb az ember annál inkább a realitások talaján fog állni. ettől eltekintve vannak jófej meg kevésbé jófej nők, ez a realitás. miért ne tudnánk megőrizni a pozitív hozzállást? minden ember más. attól hogy valakiben csalódik az ember, még felesleges ezt máson megtorolni.
2018. jún. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én túl vagyok jó néhány kapcsolaton.Inkább azt mondom,hogy a tapasztalat beépült a gondolkodásomba. Én ugyanúgy tisztelem, becsülöm őket, de nem gondolkodhatok , érezhetek úgy, mint húsz évvel ezelőtt null kilométeres ként.... ennyi.
2018. jún. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapból úgy kéne nevelni a gyerekeket, hogy a másik nem tagjai is csak emberek. Nem magasztos tündérek meg lovagok, hanem emberek, és a meséken kívül nekik nincsenek végleges tulajdonságaik. Ennyi lenne a titok ahhoz, hogy később valaki ne ábránduljon ki a másik nemből.
2018. jún. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van :DD de a csajoknál is.
2018. jún. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#7 Ez érdekes. A fiatal lányok az első kapcsolatuk előtt milyen tulajdonságokkal ruházzák fel a fiúkat? Mert a férfiakkal szemben általában az szokott lenni, hogy "legyen erős, nyújtson támaszt", stb., de ezeket egy tizenéves fiútól, aki még nagyban keresi az útját, nem lehet elvárni.


Vagy a romantikában csalódnak a nők? Illetve abban, hogy kiderül: nem létezik? :D

2018. jún. 12. 09:03
 9/21 anonim ***** válasza:

én az első kapcsolatom előtt máshogy láttam a nőket, a világot, a kapcsolatokat...szóval sok dolgot


a csalódásaim megváltoztattak bennem dolgokat, nem negatívan látom a dolgokat, hanem realisztikusan, már tudom mire kell figyelnem, mivel kell vigyázzak és hasonlók

2018. jún. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én első kapcsolat előtt sem gondoltam a nőkre másképp. Mármint nyilván a nagyon vonzó másik nemként gondoltam rájuk, de csak úgy, mint más emberi lényekre, akik nem egyformák. Nekem mondjuk nővérem van, lehet az is közre játszik.


Volt jó pár barátnőm és nem komoly lány is az életemben, de nem hiszem, hogy ez befolyásol bármit. Én az embereket egyénenként kezelem.

2018. jún. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!