Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon negatív egy nőben ha...

Nagyon negatív egy nőben ha szeretne főállású anya lenni ha lesznek gyerekei és otthon lenni velük amíg oviba nem tudnak menni?

Figyelt kérdés

Mindig is családot akartam és sosem a karrierjer érdekelt. A mai világban pedig úgy látom nem ez a legfontosabb?

23/N



2021. máj. 2. 21:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%
Azzal nincs gond, ha a gyerek 3 éves koráig otthon marad, sőt. De tegyük fel lesz 2 gyereke, otthon lesz velük mondjuk 5-6 évig. Egy átlagember élete során dolgozik kb. 40 évet. Tehát azt tervezni, hogy nem tanulok tovább, nem teszem oda magam a munkámban, mert úgyis hamarosan anya leszek, és otthon leszek jópár évig velük, az butaság. Sajnos jópár anyukát láttam, aki elvolt az anyasággal 8-10 évig, aztán váláskor ottmaradt nehéz helyzetben. De olyat is, ahol nem váltak el, de apuka gürizett látástól vakulásig, anyuka meg bennragadt a háziasszonyságba akkor is, mikor a gyerekek már önállóak voltak.
2021. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Azzal nincs gond, ha a gyed-gyes idejének végéig otthon akar lenni.

Azt viszont nem pártolnám, hogy egy életen át otthon legyen.

2021. máj. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%

Engem nem különösebben érdekel.

Én ilyen emberrel nem tudnék együtt lenni, de biztos van aki vállalja, hogy eltartson a gyerekekkel együtt, mert ezt akarja ő is.

2021. máj. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szerintem nem az, mindenki mást akar az életben, másban lát kiteljesedést és örömöt, ha valaki a családanya szerepben, az ugyanannyira értékes és releváns, mintha valaki karriert szeretne.
2021. máj. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem főállású anyaság szerintem... az pont ezután kezdődne, hogy akkor se mész dolgozni ha már oviba ment(ek) a gyerek(ek).
2021. máj. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!