Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségemmel, aki lassan 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségemmel, aki lassan 20 éve betölti életem párja szerepét sokat beszélgetünk. Múltkor egy jó szeretkezés után kíváncsiskodtam, a negatív választól ledöbbentem. Szeretne mással is lenni, főleg fiatalokkal. Kezdjek el idegeskedni?

Figyelt kérdés
A szex szerinte jó köztünk, csak kicsit unalmas, hiszen a húsz év az húsz év. 41 évesen nagyon szeretne fiatalokkal szexelni, kipróbálni milyen velük. Szeretne egyszer extrém nagy méretet, többest is. Nagyon zavar, hogy a feleségemnek ilyen tervei vannak. Az is, hogy ezek szerint kevés vagyok neki? Hogyan álljak a témához? Nem szeretnèm ha másokkal szexelne, maximum ha párral találkoznánk ahol kölcsönösen lehetne valami. De ez sem vágyam, csak olyan kompromisszum a részemről.
2018. júl. 19. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Simán kamu :D
2018. júl. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
A srác minden nap jön valami kamuval (tegnap az unokatestvérével folytatott szerelmi viszonyt, előtte a felesége hűtlenségét leplezte le), de egyre gyengébb.
2018. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1, 2 . Mivel jövök? Az unokatestvéremmel volt viszonyom, meg a feleségem csalt meg? Ha hülye vagy ahhoz, hogy érdemben hozzászólj valamihez, akkor legalább ne offold szét a kérdést.
2018. júl. 19. 16:57
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Ez minden nő fejében megfordul,csak nem mindenki mondja el otthon.
2018. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Lehet nem volt előtted mással, kevés volt a tapasztalat....

Nekem a párom mellett sosem voltak ilyen gondolataim....sosem kéne más.

2018. júl. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Egészséges dolog ez, bár nem szokták így kerek perec kimondani odahaza, pláne nem szex után. Nekem nehogy azt mondja valaki, hogy ennyi idő elteltével nem válik ugyanilyenné az a bizonyos cipellő... mert körberöhögöm. Vagy nagyon megsajnálom az ártatlan, naiv és infantilis mivoltált.
2018. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elég őszintén el tudtunk beszélgetni eddig. Csak az eddigi beszélgetések ezek szerint nem voltak azok. Nem akar elválni, sem rossz házasságot, csak változatosságot. De akárhogy gondolkozom, nem tudnám elviselni, hogy más is szeretkezzen vele. Szerinte ennyi idő után természetes, hogy változatosságra vágyunk.
2018. júl. 20. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!