Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire mondják ezt hogy ott a...

Mire mondják ezt hogy ott a pont!?

Figyelt kérdés

Facebookon redditen discordon mindig ezt mondják hogy ott a pont.


Milyen pont?


2021. máj. 2. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
hát, hogy jó volt, igaz volt, frappánsan összegezte a gondolatot.
2021. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rámutatott valami nagyon lényegire. :)


Egyébként egyszer ezt én is mondtam a tanáromnak, de én tök másfajta kontextusban, mint használni szokták, nem emlékszem pontosan, asszem az volt, hogy valami pontot nem adod a tanárúr hozzá a dolgozatomon a végeredményhez, és akkor odavittem a feladatlapomat, és mutattam neki, hogy ott a pont. :) Utána egyik osztálytársam ezt a mondatot miután hallotta, menőzésre használta. :D:D:D XD Egyszer valamire ilyen tök vagányan, hangosan, harsányan mondta, hogy "Ott a pont":D:D:D Nemtom mire,nem figyeltem, de ilyen nagyhangú illető volt. :D:D

2021. máj. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mármint rámutatott szóban valami nagyon lényegire az illető; tehát megjegyzett megállapított valami olyan fontosat, amit tudásként, jó észrevételként tudnak majd hasznosítani az ottani társaság tagjai,akik ott jelenvoltak, tehát volt egy nagyon jó észrevétele, és ezért "megítélték neki a pontot" :D :) :) Tehát ez egy ilyen dicséret. :):) Tehát ha így mondják, szal tehát az első is nagyon jót írt.
2021. máj. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra a kérdésre, hogy "hol a pont?".
2021. máj. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!