Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány ismerősöd kapott oltást?...

Hány ismerősöd kapott oltást? És a vírust?

Figyelt kérdés
Most vagyunk túl az oltáson párommal,anyám is,kuzinomék és szülei,6 barátunk és szüleik is,aki nem akar oltást az párom hugáék,és párom kuzinja,mamája akarna,de 90 éves,féltjük őt. A vírust két barátunk kapta el(egy pár), és kuzinomék.pozitív teszt is volt,3 napig lázasak voltak,meg erőtlenek. Nálatok hogy volt?
2021. máj. 3. 06:07
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%

Egyetlen ismerősöm van, aki nem fog oltatni. Rokon, kolléga, barát mind kéri.

Sok volt a beteg, és hat nagyon közeli halott volt (ebből egy 37 éves ikerterhes, egészséges kolléganőnk, és a 35 éves unokatestvérem, szintén kismamaként)

2021. máj. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
81%
Ha erre irányul a kérdés sokkal több ismerősöm halt meg covidban, mint ahánynak akár csak egy kicsi tünete is lett volna oltás után. Érdekesség, hogy az összes értelmiségi ismerősöm már beoltotta magát (ügyvéd, vállalkozó stb.), csak pont a kevésbé értelmesek hajtják hogy jajj mert meg akarnak ölni az oltással meg chipet tesznek belénk meg még sorolhatnám😃 Amúgy a 90 éves nagyit ha féltitek pont azért kellene beoltatni, mert a vírust sajnos nagy valószínűséggel nem élné túl. Nálunk az idős beteg ismerősök ilyeneken nem is hezitáltak
2021. máj. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
50%
Egy közelebbi barátom, rokonom se lett eddig covidos. Ismerek pár embert akik átestek rajta, de kórházba senki nem került. Egy volt idős kollégám állítólag belehalt, de ez csak pletyka, egyáltalán nem biztos. Mármint meghalt, csak nem biztos, hogy abban. Az oltásokat nem tudom.
2021. máj. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nincs olyan ismerősöm és rokinom aki nem akar oltást. A legtöbben már megkaptuk (modena kivételével mindegyikből kapott valaki). Határon túli rokonok közül még sajnos elég sokan várnak az oltásra.
2021. máj. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
76%
4 ismerősöm volt covidos. Otthon épültek fel kb. 1 hét alatt mindannyian. Oltást majdnem mindenki kapott már a köreimből.
2021. máj. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
78%

Rokonaim,családom mindenki kérte és kapta az oltást,kínai és orosz kivételével,ketten nem kérték.

Senki nem kapta el a covidot.

2021. máj. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
59%
Kb 60% -a beoltatta magát.
2021. máj. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
46%

Covidos ismersöm volt pár, egyik gyerekem karanténba is került egy fertőzött osztálytárs miatt. Halott a rokoni körben egy volt, de neki volt sok egyéb baja is, a távolabbi ismerősök között viszont több is, sokan közülük fiatalok, kisgyerekesek.

Senkit nem ismerek, aki ne oltatá be magát. Amennyire tudom, a tág családban majdnem mindenki Astrát kapott, mi is, csak a tesómék Szputnyikot.

2021. máj. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
30%
A legtöbb ismerősöm kérte az oltást, szinte senkinek sem lett semmi baja. Anyukám feküdt ki néhány napra tőle, illetve egyik rokonom volt beteg 1 napig. Ellenben a múlt héten egy osztálytársam és a férje is elkapta a vírust, és a férjéhez még a mentőket is ki kellett hívni, mert befulladt, kórházba szállították.
2021. máj. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
23%

Nálam a családban senki nem akarja beoltatni magát, én sem. Én esetleg akkor ha fontos lesz külföldi utazásokhoz. Apu baratnoje be van már oltva 2x , ő nem érzett semmit.

Én azért félek ettől az oltástól, ko tudja mi lesz 1 év múlva:o

2021. máj. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!