Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány ismerősöd kapott oltást?...

Hány ismerősöd kapott oltást? És a vírust?

Figyelt kérdés
Most vagyunk túl az oltáson párommal,anyám is,kuzinomék és szülei,6 barátunk és szüleik is,aki nem akar oltást az párom hugáék,és párom kuzinja,mamája akarna,de 90 éves,féltjük őt. A vírust két barátunk kapta el(egy pár), és kuzinomék.pozitív teszt is volt,3 napig lázasak voltak,meg erőtlenek. Nálatok hogy volt?
2021. máj. 3. 06:07
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
29%

2.

7.


Miért kell mindig alacsony iskolai végzettséghez társítani azt,ha valaki nem oltatja be magát? Én például egyetemet végeztem és nem oltatom be magam.

2021. máj. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
35%

Az én ismerettségi körömben többen nem akarják az oltás, mint akarják.

Mi se oltatjuk be magunkat a párommal. Párom nem volt még covidos, nekem pedig csak pár napos mellkasi fájdalmam volt, de mire megjött a pozitív teszteredmény, addigra már semmi bajom nem volt.


Ja és azt hozzátenném, hogy semmi bajom nincs azokkal, akik beoltatják magukat, ez egyéni döntés, viszont hatalmas pofátlanságnak és igazságtalanságnak tartom a kormány részéről ezt az undorító megkülönböztetést.

2021. máj. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
11 vagyok : nálunk elvileg keresztanyuék volták covidosok karanténban voltak emiatt. Tehát eddig elvileg 2.
2021. máj. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
48%
#13: ki nem állhatom ezt a kormányt, de ennek az undorító megkülönböztetésnek köszönhető, hogy egyáltalán lehet nyitni. Jobb lenne, ha egy évig még minden zárva lenne, még több embernek nem lenne munkája?
2021. máj. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
25%
Ki pontozott le? fideszes birkák! csak megsúgom, Tunéziában se oltás, ugyan úgy megy minden normálisan, érdekes... :D csak itt van ez a felhajtás... nem hiába tart itt az ország.
2021. máj. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
63%

Én esetleg akkor ha fontos lesz külföldi utazásokhoz.


Megkérdezhetem, miért nem akarod ? MErt oké, ha te tudományos megalapozottsággal állítod, hogy árt, vagy várható tőle késői probléma, megértelek. Viszont ez nem fog csak attól eltűnni, hogy te utazni akarsz. Akinek épkézláb indoka van, az utazás miatt sem oltat...

2021. máj. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
31%
12, azért, mert én ezt tapasztalom, ennyire egyszerű. Kivétel nélkül minden ismerősöm, családtagom regisztrált, a legtanulatlanabbak, legbutábbak nem.
2021. máj. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg ismerősöm be van oltva, nem tudom már számon tartani. 19 éves vagyok, és már páran a korosztályomból is be vannak oltva a barátaim közül. Nem hallottam, hogy bárkinek komoly baja lett volna tőle (eltekintve az aznapi enyhe rosszulléttől). Szerencsére senkit nem ismerek a halottak közül. Egy ember volt kórházban az ismerőseim közül, de rajta kívül még kb olyan 20-30 ismerősöm volt igazoltan koronás, köztük én is. Ezek úgy jönnek ki, hogy családok fertőződtek meg, és szépen végigment mindenkin. Nagyon kevés az olyan ismerősöm, aki oltva sincs és át sem esett. De ezeknek is nagyobb része vár az oltásra.
2021. máj. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
74%
16-os, ha csak itt van ez a felhajtás, akkor miért kell utazáshoz? Már ahhoz is kell az oltás, hogy karantén nélkül be tudj lépni egy másik országba. Nem csak ahhoz, hogy vissza gyere.
2021. máj. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
52%

Én sem ismerek egyetlen intelligens embert sem, aki ne oltatná be magát. Tudom, ez a butáknak nem lesz érv, mert ők magukat tartják marha okosnak, sokkal okosabbnak, mint a tanult, hatalmas szaktudással rendelkező kutatókat, akik kifejlesztették az oltást, de ez már csak ilyen. Ha nem mehetnek bulizni meg utazni, majd ők is meggondolják magukat.

Ismerek néhány nem túl okos embert is, aki beoltatja magát, de okosat, aki nem, olyat egyet se.

2021. máj. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!