Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Konkrét személyt be lehet...

Konkrét személyt be lehet manifesztálni?

Figyelt kérdés
Szóval ha van valaki akivel újra szeretnék együtt lenni, 4 éve szakítottunk, neki már menyasszonya van akkor neki a manifesztációmmal sikerülhet megváltoztatni az érzéseit hogy mondjuk visszajöjjön hozzám?

2021. máj. 3. 13:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igazából csak azt akarom manifesztálni hogy legyen megint velem és engem vegyen el.
2021. máj. 4. 09:19
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

#10


A parapszichológia is pont annyira ezo, mint a sima ezo, csak szebb a neve.


Pl:

- A tudomány szerint a szíved bal oldalt van.

- Az ezotéria szerint jobb oldalt van.

- A parapszichológia szerint meg középen van.

Lehet hogy a köztes úton van, lehet hogy enyhén közelebb van a valós dolgokhoz, de attól még pont annyira hülyeség mint a sima ezo.

2021. máj. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Vagy oda megyek az esküvőjére jövő hónapban mielőtt a menyasszony oda nem ér.

Akkor talán ha lát fizikailag rájön, hogy engem kellett volna megkérnie.

2021. máj. 4. 09:20
 14/17 anonim ***** válasza:
44%

12 es. Jogos amit mondassz. De ugyanúgy felhozhattad volna azt is, hogy a sarlatán jósok is ezo kategória. A sámánizmusban meg a táltosok gyakorlatában is vannak ezos dolgok. Ha azt vesszük, hogy minden energiából áll, ugyanúgy a gondolatok is, meg a szavak is hanghullámokból, ami szintén energia. Lehet valami összekapcsolási pont. Na meg az álmok is, 95%a ami a sajátunk. A többi 5%homályos, hogy honnan jön. Mindenki érzett már meg olyant, hogy meghal valaki a környezetében, és kétlem véletlen. Nem akarom erősíteni, és rádverni az igazam, de a környezetemben is történtek olyan megérzések, hogy így csak nézünk elébe. Maga a kollektív tudatnak hiszek a létezésében, hogy legbelül egy tudat vagyunk. Innen már le lehet azt vonni, hogy két ember gondolatai kapcsolódhatnak.

Tisztelem a tudományt. Ami bizonyított dolog, és régen ezo volt. Azt tudománynak nézem. De nem is szeretnék tudomány fanatikus lenni. Akkor nem is tudott volna fejlődni az idők alatt, ha nem vontak volna be új dolgokat, és azt, hogy az internet is egy kollektív dolog, azt sem találták volna ki. Lehetséges, hogy itt összehordok pár hülyeséget, de példaul az ember nem tud kitalálni olyant, amit már nem tapasztalt. Csak össze tudja rakni, és úgy újat mondani. Így visszakanyarodva az internetre érdekes, ha ezt a tudattal asszociáljuk.

Foglalkoztam ilyenekkel, hogy üzenjek az embereknek, hogy keressenek. 5ből 5bejött, úgy, hogy nem mindennap beszélünk, de tartjuk a kapcsolatot. És nyomban jött, ahogy szerettem volna. Lehetett megérzés is, de akkor ez oda vissza is működik. És én is okozhatok olyan megérzést a másikban, hogy akarom, hogy keressen.

2021. máj. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
26%

Kedves kérdező. Előző válaszoló vagyok.

Ha olyanra gondolsz, hogy szerelmi kötés azt én sem tudom hova tenni. De, ha valaki nem választ téged saját akaratából, akkor szerinted milyen lenne az a kapcsolat?

Nehéz túllépni valakin, de megkell nézni, hogy mit okozott benned. Önbizalmhiányt, vagy hasonlókat. Nem mondom, hogy nem lennétek ti boldogak, de ezek szerint akkor jobb párt talált. 4 évet amúgy sem lehet a kukába tenni, az már egy szoros kapcsolódás.

Ha odaméssz az esküvőjükre akkor ketten fognak poénkodni rajtad, hogy csinálsz itt egy amerikai filmet, vagy egy szar telenovellát.

Ja és ezek a szinkronicitások, amiket mondtam. Akkor működnek, ha nem zsigerből akarod. Mert az mást jelent. Akkor nem is azt manifesztálod.

Mellesleg ez az első dolog amin az ember túl kellene essen egy ilyen felnőtté avatáson. Hogy ne a szerelem útján akarjon boldog lenni. Mert, akkor függ a másiktól.

2021. máj. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
26%

Még annyit hozzáfűznék. Hogyha a szavakat kimondjuk, azt hallja a másik. Mert a dobhártyája érzékeli rezgések formájában. A gondolatoknak is van ilyen ereje, csak millioszor gyengébb. De van. Ha szóban manifesztálná, kimutatható mennyiségben de minimálisan kevés, de nincs kizárva, hogy nem érne oda az üzenet rezgése.

Nem vagyok valami guru, se szakképzett. 17 éves vagyok.:) De, ha meggyőznének direkt bizonyított érvekkel, és nem csak összevetésekkel, meg hasonlítgatásokkal, hogy a telepatikus mező, mezómező nevezzük akárminek nem létezik. Akkor elhinném. Tényleg el. De mesélte valaki, hogy részt vett terápián, ahol ez a mezomező volt jelen, és a harmadik személy tudatállapotát élte meg ő fitikaillag. Placebo sem lehetett, mert nem tudott róla. Sem rokoni szál.

2021. máj. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. máj. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!