Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jelenthet valamit, ha a...

Jelenthet valamit, ha a kiszemeltem elkérte a fülhallgatómat hogy azon hallgasson zenét?

Figyelt kérdés
Hogyha mondjuk egy hangszórot vagy egy fejhallgatót kérne el azt mondomd oké, nincs ebben semmi, de egy fülhallgató azért mégis csak egy olyan eszköz, amit a másik feldug a fülébe. Én például nem igazán kérnék el mástól fülhallgatót, kicsit "undorítónak" tartanám. Meg ha igénytelen lennék, akkor simán adhattam volna neki valami telefülzsírozott fülhallgatót is. Akkor ő nem undorodik tőlem és igényesnek tart?
2021. máj. 3. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem volt nála fülhallgató/fejhallgató, és neked éppen volt. Semmi többet nem jelent, amit bele szeretnél képzelni.
2021. máj. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Ó, mi azokat körbeadtuk anno suliban
2021. máj. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
"Ó, mi azokat körbeadtuk anno suliban" - Micsoda fertő!!! :-D
2021. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem jelent semmit. De azért szurkolok neked.
2021. máj. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16%
Valószínűleg szimpi vagy neki, különben nem kérte volna el. Jó úton vagy , hajrá.
2021. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Természetesen jelent. Azt jelenti, hogy zenét akar hallgatni, úgy, hogy másokat ne zavarjon vele akaratlanul.


A fülhallgatót nem "feldugni" szokták, hanem bedugni :D Összekeverted valamivel...

2021. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!