Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm összejött a kiszeme...

A barátnőm összejött a kiszemeltemmel?😩

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm mellett mindig is csak egy "szürke kisegér" voltam, mert ő sokkal szebb nálam, mindigis tetszett a fiúknak, nem úgy mint én....Van egy közös ismerősünk (fiú) és nekem bejön. De ezt a barátnőm nemtudja, és hülye vagyok hogy nem mondtam el...Csak nem mertem mert úgyis elmondta volna a fiúnak....ismerem már pár éve tudom milyen! Most összejöttek pár napja és állandóan küldi nekem snapen a screeneket h milyen cukikat ír neki a fiú meg raknak ki közös képeket, mondták hogy menjünk be városba többen én, ők, és még páran de nem akarom látni ahogy nyalakodnak mert az nekem k*rvára fájna!!😭De ha most elmondom a barátnőmnek ezt akkor meg megint én leszek a sz.r mert tetszik a pasija....Mit csináljak?😭😭
2020. dec. 31. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen 🤔
2020. dec. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Ő nem a barátod, de nem emiatt, hanem eleve. Felejtsd el, keress jobbakat.
2020. dec. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem gondolatolvasó. De b*sztad el azzal hogy nem mondtad meg neki hogy tetszik a srác. De még ha meg is mondtad volna neki ha annyira fosos vagy hogy nem mertél volna beszélni a sráccal akkor most a barátnőd nem is ismerkedhet meg vele mert te lestoppolod? Te vagy a toxic nem a másik csaj
2020. dec. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
A kettesnek igaza van, nem vagytok barátok. Ha nem tudsz vele bizalmasan, éretten beszélni, anélkül hogy hátbaszúrna, akkor csak jóban vagytok. Sajnálom hogy így alakult, de ne hibáztasd, ő nem tudhatta hogy tetszik neked. Szerintem fokozatosan tarts távolságot tőle amíg túl nem leszel a helyzeten, addig pedig próbálj szorosabb és valódibb barátságot kialakítani másokkal
2020. dec. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez te szurtad el, mert nem mondtad meg neki korábban. Amilyenek mostanában a fiatalok úgy is szakitanak majd, akkor összejöhetsz vele.
2020. dec. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja én annak idején elmondtam a barátnőmnek.Vagyis én mutattam meg neki a fiút.Felszedte.

Amúgy ő volt a szebb.Bárkit fel tudott szedni.😞

2020. dec. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Ez van,nem a pasiddal jött össze,szóval nem volt sem szemét,sem tiszteletlen irányodban.Azért írkál neked,mert a barátnőjének tart téged és a barátok meg akarják osztani a boldogságukat egymással.A pasit meg elfelejted idővel.Terem elég f.sz a f.szerdőben,majd találsz magadnak másikat.
2020. dec. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%

Engedd el a fiút, majd lesz helyette valaki más. A lánnyal meg ne nagyon barátkozz!

18/F

2020. dec. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lesz helyettük jobb
2020. dec. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!