Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » [KORONA] Ha valakinek negatív...

[KORONA] Ha valakinek negatív tesztje van, és kapcsolatba voltam vele mult het kedden, az illetonek csutortokon is meg negativ teszt jott ki, de szombaton mar elkezdte erezni az elso tuneteket(fejfajas) ma viszont mar pozitiv teszt eredmeny jott ki ?

Figyelt kérdés

[KORONA] Ha valakinek negatív tesztje van, és kapcsolatba voltam vele mult het kedden, az illetonek csutortokon is meg negativ teszt jott ki, de szombaton mar elkezdte erezni az elso tuneteket(fejfajas) ma viszont mar pozitiv teszt eredmeny jott ki nala. Elkaphattam tole valamit?



Osszefoglalva:

kedden mind kettonknek negativ tesztje volt

csutortokon neki negativ tesztje volt, penteken voltam teszten, nekem is negativ


Szombaton volt elso tunetek nala.Elozo nap penteken volt orvosnal, kivizsgalason(noi orvosnal, eves kivizsgalason, elmondasa szerint sokan voltak a varoteremben) . Ma element tesztre es pozitivat jelez neki. (Az egyhaztartasban elok mind ma kimutattak a pozitiv kovid tesztet, mindenki naluk pozitiv)


EN is ma voltam (hetfon) nekem negativ. Es csak mult het kedden taliztam az illetovel.



2021. máj. 3. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Ha kedden talalkoztatok, akkor nem tole kaptad el, hiszen negativ volt a tesztje meg csutortokon is.

Ha tuneteid vannak vagy lesznek, akkor nyilvan mashol nyelted be.

2021. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok pozitiv,,,,ma voltam 2 kulombozo helyen is tesztelni
2021. máj. 3. 16:19
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Hogy tessék?
2021. máj. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A vírus két héttel elöbb fertöz, mint amikortól pozitív, a lappangási idöben a teszt negatívat mutat.

Elvileg elkaphattad, az utolsó kontakthoz képest két héttel érdemes újra tesztelni.

2021. máj. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ma megjott az eremenyem,laboros, PCR,,,negativ lett
2021. máj. 5. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!