Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is aranyos amikor...

Szerintetek is aranyos amikor egy kisgyerek rajong valakiért?😀

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy adott egy kislány/kisfiú aki felnéz valakire. Legyen az színész, énekes, vagy bármi. Persze csak plátói elérhetetlen dolgokra értem.

2021. máj. 4. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem
2021. máj. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem sem. Aranyos az, ha az édesanyjára, vagy édesapjára néz fel, érte rajong a kisgyermek. Meg ezer más dologért is aranyosak tudnak lenni, felsorolni is nehéz lenne. De színészre, énekesre felnéző kisgyermek szerintem inkább sajnálandó - hiszen a szülei inkább tv elé tolták őt, értelmes családi élet megélése helyett.
2021. máj. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tepfal ***** válasza:
29%
Nem mindegy, kiért rajong. Ha az az ember rajongásra érdemes (pl. kiemelkedő művész vagy tudós), akkor örülök, hogy a gyerek többet meg akar tudni róla, inspirálódik a munkásságából. Ha sztárokért rajong, az szerintem nem aranyos. Nem mondom, hogy feltétlenül rossz szülő, akinek a gyereke ilyet tesz, mivel a gyerekek képesek egyszer látni valamit és teljesen rácuppanni érthetetlen okoknál fogva, minél inkább tiltod, annál jobban. Azt sem tartom rossznak, ha a szülő enged az ilyen rajongásnak, pl. megnézik közösen a színész filmjeit, megkapja az énekes lemezét, hiszen ettől is tágul a világlátása. De fontos, hogy emelett alternatívákat is lásson, ne ragadjon bele a rajongásba.
2021. máj. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Természetesen nem lomboznék le egy gyereket sem, de ez szerintem sem aranyos. Ezek az emberek azt mutatják a képernyőnek, amit láttatni akarnak. Például Berki Kriaztián egy macsó, polgárpukkasztó stílust mutat, pedig lehet, hogy a való életben egyáltalán nem ilyen. De ugyanez elmondható a kedves emberekről is.
2021. máj. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Nagy cuki tud lenni.😍

23F

2021. máj. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Számomra biztos nem, mert alapból nem tartom aranyosnak a kisgyerekeket. Valaki elárulhatná végre, hogy mi lehet aranyos egy hisztiző, neveletlen, ordibáló, idegesítő kis takonykupacban :D mert valljuk be, a legtöbb gyerek már ilyen... Érdekes én gyerekkoromban nem viselkedtem így soha, engem anyám meg tudott nevelni, most ez miért nem megy a szülőknek?

Bocs eltértem a tárgytól, de mindig erős érzelmeim támadnak, amikor valaki learanyosoz egy ilyen izét :D

2021. máj. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
61%
Nem. Én se tartom aranyosnak alapból a kisgyerekeket, de egyébként is. Ha egy kisgyerek rajong valakiért, az egy normális dolog. Nem ugyanaz mint amikor kamaszkorban rajong pl. egy sztárért (kisgyerek nekem a 3-5 éves). Magára a jelenségre nem tudnám az aranyos szót használni, sima szokásos dolog mint amikor játszik meg ilyenek.
2021. máj. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!